Çerkezköy Kent Konseyi’ni örnek alıyoruz

Ergene Kent Konseyi Başkanı Ercüment Tuncay, Çerkezköy Kent Konseyi Başkanı Funda Serfiçe’yi makamında ziyaret etti.

Çerkezköy Kent Konseyi’ni örnek alıyoruz
banner301
Çerkezköy Bakış - Ergene Kent Konseyi Başkanı Ercümet Tuncay beraberindeki Ergene Kent Konseyi heyetiyle birlikte Çerkezköy Kent Konseyi’ne tanışma ziyaretinde bulundu. Ercüment Tuncay, Çerkezköy Kent Konseyi’nin çalışmalarını örnek almak istediklerini söykeyerek, misafirperverliği için Çerkezköy Kent Konseyi Başkanı Funda Serfiçe’ye teşekkür etti.

ZİYARETTE BULUNDU

Dün saat 14.30’da düzenlenen ziyarette  Ergene Kent Konseyi Yürütme Kurulu Üyesi Serkan Alkan, Kadın Meclisi Başkanı Nihal İşbilen, Ergene Kent Konseyi Kadın Meclisi’nden Müge Yıldız da hazır bulundu. Ergene Kent Konseyi heyetini Çerkezköy Kent Konseyi Başkanı Funda Serfiçe, Kadın Meclisi Başkanı Serpil Karabal ile Belediye Meclis Üyesi Rağbet Erol karşıladı.

SERFİÇE: ÇERKEZKÖY’E FAYDA SAĞLAMAYA ÇALIŞIYORUZ

Yaklaşık bir saat süren ziyarette karşılıklı fikir alışverişinde bulunuldu. Çerkezköy Kent Konseyi Başkanı Funda Serfiçe ziyareti nedeniyle Ergene Kent Konseyi Başkanı Ercüment Tuncay ile beraberindeki heyete teşekkür etti. Çerkezköy Kent Konseyi olarak yaptıkları faaliyetleri anlatan Serfiçe “Çerkezköy Kent Konseyi olarak tüm paydaşlarla birlikte Çerkezköy’e fayda sağlamaya çalışıyoruz. Bu nedenle çeşitli etkinlikler düzenliyoruz. Vatandaşlarımızın katılımından da memnuniyet duyuyoruz” dedi.

banner287
“PROJERDEN FAYDALANMAK İSTİYORUZ”

Ergene Kent Konseyi Başkanı Ercüment Tuncay, Kent Konseyi seçimi sonrasında tanışma ziyaretlerine çıktıklarını belirterek, ilk ziyaretini Çerkezköy Kent Konseyi’ne yaptıklarını söyledi. Çerkezköy Kent Konseyi’nin faaliyetlerini başarılı bulduklarını kaydeden Tuncay “Bizler de bu tanışma vesilesiyle projelerden faydalanmak istiyoruz.” diye konuştu.

“BİRÇOK İLÇEYLE SINIR KOMŞUSUYUZ”

Tekirdağ’ın yeni ilçesi Ergene’nin 500 kilometrekare alanda kurulu bulunduğunu anlatan Tuncay “Çerkezköy, Çorlu, Lüleburgaz ve Saray ile sınırımız bulunuyor. Bu bölgede Ergene Kent Konseyi olarak faaliyet gösteriyoruz. Belediye başkanımız da çalışmalarımızda bizlere katkı sunuyor.” ifadelerine yer verdi.

FİKİR ALIŞVERİŞİNDE BULUNDULAR

Ergene Kent Konseyi Kadın Meclisi Başkanı Nihal İşbilen, Ergene’de faydalı çalışmalar yapmak istediklerini söyleyerek, kent konseylerinin ortak çalışmalarla faaliyetlerini tanıtabileceklerini kaydetti. Ziyaret karşılıklı proje tanıtımlarıyla devam etti.

Çerkezköy Bakış

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner462

banner306

banner459