Çerkezköy seferleri ne zaman başlayacak?

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak'ın yaptığı Ulaşım A.Ş. son olarak, kendi olanakları ile 10 adet on iki metrelik otobüs satın alarak hizmete sundu.

Çerkezköy seferleri ne zaman başlayacak?
banner301
Yönetim Kurulu Başkanlığını Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak'ın yaptığı Ulaşım A.Ş.  son olarak, kendi olanakları ile 10 adet on iki metrelik otobüs satın alarak hizmete sundu. Çorlu İlçesinde toplu taşıma hizmeti tamamen Ulaşım A.Ş. tarafından 105 otobüsle günde yaklaşık 80-90 bin civarında yolcu taşıması yapılıyor. Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi’nin Çorlu’daki hizmetini Çerkezköy’de de yapmasını beklediklerini söyleyen Çerkezköylüler “Çerkezköy seferleri ne zaman başlayacak? Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi’nin Çerkezköy-Tekirdağ arasında da otobüs seferlerini en kısa zamanda hizmete sokmasını bekliyoruz” dedi.

Çerkezköy Bakış -
Yönetim Kurulu Başkanlığını Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak'ın yaptığı Ulaşım A.Ş.  son olarak, kendi olanakları ile 10 adet on iki metrelik otobüs satın alarak hizmete sundu.

105 OTOBÜS İLE HİZMET VERİLİYOR
banner287

Hizmete sunulan otobüslerle Çorlu bölgesinde artan yolcu kapasitesine daha iyi hizmet verilebileceğini belirten yetkililer “Çorlu İlçesinde toplu taşıma hizmeti tamamen Ulaşım A.Ş. tarafından 105 otobüsle günde yaklaşık 80-90 bin civarında yolcu taşıması yapılırken, yeni otobüslerle daha çok vatandaşa hizmet verilecek. Kumbağ-Tekirdağ arasında ise toplumu taşıma hizmeti veren Ulaşım A.Ş. kısa bir süre sonra Muratlı-Tekirdağ seferlerine de başlayacak” dedi.

“ÇERKEZKÖY SEFERLERİNİN KONULMASINI BEKLİYORUZ”

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi’nin Çorlu’daki hizmetini Çerkezköy’de de yapmasını beklediklerini söyleyen Çerkezköylüler, “Tekirdağ-Çerkezköy arasında akşam saat 19.00’dan sonra araç yok. Tekirdağ’a gittiğimizde dönüşte mağdur oluyoruz. Tekirdağ-Çerkezköy arasında otobüs seferleri ne zaman başlatılacak? Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi’nin Çerkezköy-Tekirdağ arasında da otobüs seferlerini en kısa zamanda hizmete sokmasını bekliyoruz” dedi.

Çerkezköy Bakış

YORUM EKLE
YORUMLAR
yolcu
yolcu - 2 yıl Önce

Surekli olarak cerkezkoy corlu yolunu kullaniyorum tek firma olunca musteri ye deger verilmiyor ve cok pahalı
Rakabet olmalı

ne rekabeti kardeşim
ne rekabeti kardeşim @yolcu - 2 yıl Önce

belediye otobüsü olması lazım sarydan taha tkirdağ kadar calışması lazım mah mahle gecmesi gerek ani nerde göremiyoruz

çerkezköylü
çerkezköylü - 2 yıl Önce

hadi artık büyükşehir belediyesini görmek istiyoruz, kale birlik resmen sümürdü insanları yolcuya saygı yok , emniyet yok, uyarıda bulunmak istediğin zaman gelmezsen gelme tavrında cümleler , herkes işi için mecbur kullanıyor, artık kurtarın bizi kale birlikten hadi başkan hasretle bekliyoruz.

önemli değil
önemli değil - 2 yıl Önce

ne başlaması başlamaz çerkezköy üvey evlat çerkezköyde 1 tane bile beldiye otobusü yok nerde bu devlet nerde bu belediye söz ler yerine getirlsin

Yasin
Yasin - 2 yıl Önce

Sayın yolcu birde şu otagar ve yazane fiyatlarının bilsen

a k
a k - 2 yıl Önce

çorludaki ulaşım aş nin hizmetleri takdire şayan çerkezköyede böyle hizmet çok güzel olur

Zeynep öztaş
Zeynep öztaş - 1 yıl Önce

Belediye otobüsü olsun kale birlik hem pahalı akşam saati arac yok belediye otobüsü olsun

SIRADAKİ HABER

banner265

banner306