“Çerkezköy sizi unutmayacak”

Çerkezköy Kaymakamı Metin Kubilay’a veda kokteyli düzenlendi.

“Çerkezköy sizi unutmayacak”
banner301
Çerkezköy Bakış - İstanbul Sultanbeyli Kaymakamlığı’na atanan Çerkezköy Kaymakamı Metin Kubilay’a veda kokteyli hazırlandı. Kokteylde Kubilay’a çeşitli hediyeler verilirken, Proje Koordinasyon Birimi Başkanı Güllü Kazak tarafından hazırlanan veda videosu duygu dolu dakikalara sahne oldu.

GENİŞ KATILIM

Saat 12.00’da Polisevi’nde düzenlenen programa Çerkezköy Kaymakamı Metin Kubilay, Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay, Çerkezköy Cumhuriyet Başsavcısı Hacı Ünal, İlçe Emniyet Müdürü Murat Ogan, İlçe Jandarma Komutanı Jandarma Yüzbaşı Göksel Söylemez, CHP Çerkezköy İlçe Başkanı Engin Camcı, MHP Çerkezköy İlçe Başkanı Ahmet Aydeniz, İlçe Milli Eğitim Müdür Hüseyin Gümüş, Çerkezköy Halk Eğitimi Merkezi Müdürü Necmi Akman, Çerkezköy Organize Sanayi Bölge Müdürü Mehmet Özdoğan, Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Natan Yakuppur, Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Kozuva, İlçe Sağlık Müdürü Olcay Palak, Özel Optimed Hastanesi Genel Müdürü Op. Dr. Ayhan Arslan, Türkiye Sakatlar Derneği Çerkezköy Şube Başkanı Hayrettin Çetinkaya, Türkiye Muharip Gaziler Derneği Çerkezköy Temsilcisi Hasan Hüseyin Yarlıgan, Çetin Group Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Çetin ile eşi Seval Çetin, Çerkezköylü hayırsever ve İşadamı Serkan Karagöz ile eşi Müjgan Karagöz, Atatürkçü Düşünce Derneği Çerkezköy Şube Başkanı Dündar Orhan, Türk Hava Kurumu Çerkezköy Şube Başkanı Mustafa Zümbül, muhtarlar ve çok sayıda davetli katıldı.

SÜRPRİZ VİDEO

Programda ilk olarak Proje Koordinasyon Birim Başkanı Güllü Kazak tarafından Çerkezköy protokolünün Kaymakam Kubilay hakkında düşünceleri video şeklinde izletildi. Yapılan sürpriz karşısında duygulanan Kubilay, emeği geçen herkese tek tek teşekkür etti.

KILINÇ BİR KONUŞMA YAPTI

Programda ilk olarak Çerkezköylü sanayicilerden Ömer Kılınç konuştu. Metin Kubilay’ı Çerkezköylü olarak çok özleyeceklerini ifade eden Kılınç, “Devlet sayın Kaymakamımıza notu zaten verdi. İstanbul’da kaymakam olarak görev yapacak. Çerkezköylü bir dostu olarak başarılı olmasını temenni ediyorum. Devlet bu notu verdikten sonra geriye halk kalıyor. İzlediğimiz videoda halk kaymakama zaten notunu verdi. Çerkezköylüler sizi unutmayacak, kapısı açık, çalışkan ve dürüst kaymakamımız oldu.” dedi.
banner287

AKAY: ÇERKEZKÖY SİZİ UNUTMAYACAK

Ömer Kılınç’ın ardından Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay da bir konuşma yaptı. Özellikle eğitim kampüsü ile ilgili gayretinden dolayı Kaymakam Kubilay’a teşekkür ederek Çerkezköy’ün derslik sorununu bu kampus ile sonlanacağını söyleyen Akay “Çerkezköy eğitim konusunda Metin Kubilay’a borçludur. İzlediğimiz videoda ilk olarak eğitim alanında yaptıkları için de konuşmak istedim fakat gördüğümüz kadarı ile söyleyemediğim birçok şeyi diğer kurum müdürlerimiz ve vatandaşlarımız dile getirmiş. Çerkezköy için Metin Kubilay’ın gidişi kayıp fakat kendisi için bir kazançtır. Buradaki başarısı Sultanbeyli’de de devam edecektir. Çerkezköy sizi unutmayacak bunu bilmelisiniz.” ifadelerine yer verdi.“İPUÇLARI BIRAKTIM, ÇERKEZKÖY SİZE EMANET”

Programda son olarak Kaymakam Metin Kubilay konuştu. İlk olarak program ile ilgili düşüncesini dile getiren Metin Kubilay, son derece duygulandığını söyledi. Çerkezköy Kaymakamı Metin Kubilay konuşmasının devamında ise şu ifadelere yer verdi: “Bugün burada sizlerle olmaktan dolayı çok mutluyum. Çerkezköy’de göreve geldiğim günden bugüne kadar birçok konuda verimli olmaya çalıştık. Halk Eğitim kampanyasından, Eğitim Kampüsü projesine kadar birçok gelişim için çabaladık. Tabi ki bunları tek başıma yapamazdım, bu anlamda destek olan Çerkezköy Belediye Başkanımıza, ÇTSO Yönetim Kurulu’na, ÇOSB Yönetim Kurulu’na, Çerkezköy basınına, Milli Eğitim Müdürlüğümüze ve adını sayamadığım tüm herkese teşekkürü borç bilirim. Gitmeden önce bir veda mesajı yayınladım. Basınımız aracılığı ile bunu duyurduk. Çerkezköy için önemli gelişmelere imza attığımızı söyleyebiliriz, güzel ipuçları bıraktık ve bundan sonra takipçisi siz olacaksınız. Çerkezköy size emanet. Bugün bir Kaymakam olarak değil de ağabey gibi, kardeş gibi, bir dost gibi karşınızdayım. Hepinize çok teşekkür ediyorum”

HEDİYELER TAKDİM EDİLDİ

Kaymakam Kubilay’ın duygu dolu konuşmasının ardından Ömer Kılınç, TSD Çerkezköy Şubesi, Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü tarafından hazırlanan hediyeler takdim edildi.

Çerkezköy Bakış

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner306