Çerkezköy ve Kızılpınar Belediye Meclisleri bugün toplanıyor

Çerkezköy Belediyesi eylül ayı meclis toplantısı bugün yapılacak. Toplantı Belediye meclis toplantı salonunda saat 15.00’da başlayacak. Öte yandan Çerkezköy Belediye meclisinin yanı sıra Kızılpınar belediye meclis toplantısı da bugün yapılacak. Karaağaç ile Veliköy belediye meclis toplantısı yarın, Kapaklı belediye meclis toplantısı ise çarşamba günü gerçekleştirilecek.

Çerkezköy ve Kızılpınar Belediye Meclisleri bugün toplanıyor
ÇERKEZKÖY BAKIŞ - Çerkezköy Belediyesi eylül ayı meclis toplantısı bugün yapılarak gündem maddeleri karara bağlanacak.
TOPLANTI SAAT 15.00’DA BAŞLAYACAK
Belediye meclis toplantı salonunda bugün saat 15.00’da başlayacak olan toplantıya açılış ve yoklama ile başlanacak. Bir sonraki gündem maddesinde Doğu-Batı Trakya Belediyeler Birliği Trakyakent’in İspanya teknik program hakkındaki yazılarının müzakeresi yapılacak.
GÜNDEM MADDELERİ KARARA BAĞLANACAK
Mali Hizmetler Müdürlüğü’nün 5 milyon 705 bin TL’lik ek ödenek hakkındaki talebinin de görüşülüp karara bağlanacağı toplantıda ayrıca şu gündem maddeleri görüşülecek: ‘’Belediyede münhal bulunan kadrolardan 1 adet kadroda hem unvan değişikliği hem de derece değişikliği ile 3 adet kadroda da derece değişikliği yapılmasının müzakeresi, Belediye ve bağlı kurumları ile mahalli idare birlikleri norm kadro ilke standartlarına dair yönetmelik hükümleri gereğince norm fazlası sürekli işçi kadrosu ve normda yer verilmeyen memur kadrosu iptal edilmesinin müzakeresi, Çerkezköy Belediye başkanlığı veteriner işleri müdürlüğünün çalışma yönetmeliğinin tanzim edilmesinin müzakeresi, Çerkezköy sınırları içerisindeki muhtelif parsellerdeki belediye hisselerinin satışının müzakeresi,  Ayten Erdemli’nin 882 ada 5 parselde plan tadilatı yapılması talebine ait dilekçesinin müzakeresi,
İsmet Deliormanlı ve ortakları adına Kemalettin Nalcı’nın 239 ada 54, 55, 56 ve 57 nolu parsellerde plan tadilatı yapılması talebine ait dilekçesinin müzakeresi’’
banner287
KIZILPINAR MECLİSİ DE BUGÜN TOPLANACAK
Çerkezköy Belediyesi eylül ayı meclis toplantısının dışında belde belediyelerin meclis toplantıları da eylül ayının ilk haftasında yapılacak. Kızılpınar Belediyesi meclis toplantısı bugün saat 14.30’da toplanarak gündem maddelerini karara bağlayacak.
KAPAKLI ÇARŞAMBA TOPLANACAK
Karaağaç Belediyesi ile Veliköy Belediyesi’nin belediye meclis toplantısı her ay olduğu gibi bu ayda da salı günü gerçekleştirilecek. Her iki meclis toplantısı da saat 10.00’da başlayacak. Kapaklı Belediyesi eylül ayı meclis toplantısı ise çarşamba günü saat 14.00’da yapılacak.

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 26 Kasım 2014, 12:11
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306