Çerkezköy’de kavşaklar ışık saçacak

Çerkezköy Belediyesi tarafından Namık Kemal Bulvarı’ndaki orta kavşak üzerine yaptırılan ışıklı havuzda sona geliniyor. Fen İşleri yetkilileri havuzun ledli bir sisteme sahip olacağını belirterek, renklendirme ve yeşillendirme çalışmalarıyla havuzun Namık Kemal Bulvarı’na ayrı bir güzellik katacağını söylediler.

Çerkezköy’de kavşaklar ışık saçacak
banner301
• ESMA KURTULUŞ
ÇERKEZKÖY BAKIŞ -
 Çerkezköy Belediyesi alt yapı çalışmaları tamamlanan cadde ve kavşaklarda üst yapı çalışmalarına hız verdi.
LEDLİ SU OYUNLARI OLACAK
banner287
Hedeflenen çalışmalar doğrultusunda ilk olarak Namık Kemal Bulvarı’ndaki orta kavşak üzerinde çalışmalara başlandı. Bir süredir yapımına başlanan kavşağın süs havuzu şeklinde yapılacağını belirten Fen İşleri Müdürlüğü yetkilileri havuzun sıradan bir havuzdan çok modern ve çağdaş bir görünüme sahip bir havuz oluşturulacağını ifade ettiler. Havuzun zirve noktasında oynar bir top bulunacağını ve su aktıkça top mekanizmasının hareket edeceğini kaydeden yetkililer havuz sisteminde ayrıca çeşitli su oyunlarının bulunacağını anlattılar.
İLÇEDE İLK OLACAK
Fen işleri yetkilileri ayıca havuzun ledli bir sisteme sahip olarak renklendirme ve yeşillendirme çalışmalarıyla daha da zengin görünüme sahip olacağına dikkat çekerek,  ilk olacak bu uygulamanın ardından ilçenin pek çok önemli noktasında bulunan kavşakların da aynı şekilde bir çalışma yapılmasının planlandığını dile getirdiler. Bu arada toplam yüksekliği 6.20 metre olan kavşaktaki çalışmaların ise, yılbaşına kadar bitmesi hedefleniyor.

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 25 Kasım 2014, 11:33
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306