Çerkezköy’deki hemşehrileriyle buluştu

İstanbul Tokatlılar Platformu (İSTKOP) Başkanı Yusuf Uzun, Tokat Kulis Haber Centrum İmtiyaz Sahibi Burhan Arar ile birlikte Çerkezköy Tokatlılar Kültür ve Yardımlaşma Derneği’ni ziyaret etti.

Çerkezköy’deki hemşehrileriyle buluştu
banner301
Çerkezköy Bakış - İstanbul Tokatlılar Platformu (İSTKOP) Başkanı Yusuf Uzun, Çerkezköy Tokatlılar Kültür ve Yardımlaşma Derneği’ni ziyaret etti. Dernek Başkanı Ersoy Aktaş ve yönetim kurulu üyeleri ile görüşen Uzun, akşam da Kafega Cafe Restaurant’ta kendisi için düzenlenen yemeğe katıldı. Çerkezköy Tokatlılar Derneği ve yönetim kurulu ile kentlilik bilinci ve aidiyet duyguları hususunda Tokat'ı konuştuklarını belirten Dernek Başkanı Ersoy Aktaş, “Son derece verimli bir toplantıydı” dedi.

TOKATLILAR DERNEĞİNİ ZİYARET ETTİ

Yusuf Uzun ve Burhan Arar, Çerkezköy Tokatlılar Kültür ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Ersoy Aktaş ve yönetim kurulu üyeleri tarafından karşılandı. Konuklarına derneğin faaliyetleri ile ilgili bilgi veren Dernek Başkanı Ersoy Aktaş, bundan sonra yapacakları çalışmalar hakkında da bilgiler aktardı.

banner287
BAŞARILAR DİLEDİ

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Aktaş, Yusuf Uzun’a teşekkür ederek çalışmalarında başarılar diledi. Dernek ziyaretinin ardından Çerkezköy Tokatlılar Kültür ve Yardımlaşma Derneği Yönetimi, İstanbul Tokatlılar Platformu (İSTKOP) Başkanı Yusuf Uzun ve Tokat Kulis Haber Centrum İmtiyaz Sahibi Burhan Arar ile Kafega Cafe Restaurant’ta yemek yedi.

“VERİMLİ BİR TOPLANTI OLDU”

Düzenlenen yemekli toplantıda Çerkezköy Tokatlılar Derneği ve yönetim kurulu ile kentlilik bilinci ve aidiyet duyguları hususunda Tokat'ı konuştuklarını belirten Dernek Başkanı Ersoy Aktaş “Son derece verimli bir toplantıydı. Toplantımıza katılım sağlayan tüm dostlara teşekkür ediyorum” dedi. Ersoy Aktaş, 27 Ekim Perşembe günü 16.30-18.30 saatleri arasında Kanal 60 TV’de dernek yönetimi ve üyelerle birlikte canlı yayında olacaklarını da belirtti.

Çerkezköy Bakış

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner306