banner507

Çerkezköy’ü Balkan Şampiyonasında temsil edecek

Türkiye’yi ve Çerkezköy’ü 10-12 Kasım tarihleri arasında Edirne’de düzenlenecek olan 19. Balkan Tekvando Şampiyonası’nda temsil edecek olan Alperen Ayaz, hocaları ile birlikte Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay’ı makamında ziyaret etti. Akay, Ayaz’a başarılar diledi.

Çerkezköy’ü Balkan Şampiyonasında temsil edecek
banner301

Çerkezköy Bakış - Çerkezköy Güzel Spor Kulübü Antrenörü Bilal Güzel, Şampiyon Spor Kulübü Antrenörü Vural Ayaz ve Şampiyon Spor Kulübü Milli Sporcusu Alperen Ayaz, Belediye Başkanı Vahap Akay’ı makamında ziyaret etti. Spora ve sporcuya desteklerinden dolayı Başkan Akay’a teşekkür eden Bilal Güzel ve Vural Ayaz, milli sporcumuz Alperen Ayaz’ın 10-12 Kasım tarihlerinde Edirne’de düzenlenecek olan 19. Balkan Taekwondo Şampiyonası’nda Çerkezköy’ü ve ülkemizi temsil edeceğini belirterek Başkan Akay’ı turnuvaya davet etti.
 

TEKİRDAĞ’DAN 3 SPORCU KATILACAK

Bu yıl 19’uncusu düzenlenecek olan Balkan Tekvando Şampiyonası’na Tekirdağ’ı temsilen Çerkezköy’den 1, Saray’dan 1 ve Çorlu’dan 1 olmak üzere toplam 3 sporcunun katılacağını belirten Güzel Spor Kulübü Antrenörü Bilal Güzel, “Turnuvada Şampiyon Spor Kulübü’nden milli sporcumuz Alperen Ayaz kentimizi ve ülkemizi temsil edecek. Ben ve Fikri Güzel hocamız da turnuvada Milli Takım Antrenörü olarak görev alacağız. Sporcumuz Alperen Ayaz’ın turnuvadan madalya ile döneceğine de yürekten inanıyoruz” ifadelerini kullandı.
 

banner287
ULUSLARARASI TEKVANDO ŞAMPİYONAMIZ G1 DÜZEYİNE TAŞINACAK

Çerkezköy Belediyesi tarafından ilçe bazında ilk ve tek olan ve bu yıl 4’üncüsü düzenlenen 30 Ağustos Zafer Kupası Uluslararası Tekvando Şampiyonası’nın Türkiye Tekvando Federasyonu tarafından takdir edildiğini sözlerine ekleyen Bilal Güzel, “Federasyonumuz turnuvamızın G1 düzeyine taşınabileceğini belirtti. Yani turnuvamıza yurtdışından daha fazla ve daha elit sporcular katılacaklar. Bu sayede Çerkezköy Belediyesi 30 Ağustos Zafer Kupası Uluslararası Tekvando Şampiyonası’nın prestiji de artmış olacak” diye konuştu.
 

MADALYA İLE DÖNECEĞİNE YÜREKTEN İNANIYORUZ

Ziyaretten büyük mutluluk duyduğunu ifade eden Belediye Başkanı Vahap Akay, “Çerkezköy Belediyesi olarak spora ve sporcuya destek vermeye devam edeceğiz. Sporcularımızın gerek ulusal, gerekse uluslararası platformlarda elde ettikleri başarılarla gurur duyuyoruz. Bu kapsamda bu yıl Edirne’de 19’uncusu gerçekleştirilecek olan Balkan Tekvando Şampiyonası’nda milli sporcumuz Alperen Ayaz’a başarılar diliyoruz. Sporcumuzun turnuvadan madalya ile döneceğine yürekten inanıyoruz” açıklamalarında bulundu.

Çerkezköy Bakış

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306

banner493