Çerkezköy’ün değerleri halka tanıtılacak

Çerkezköy Belediyesi’nce yürütülen ve geçtiğimiz ay itibariyle tamamlanan ‘Değerleriyle dünden bugüne Çerkezköy’ adlı proje salı günü Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası’nda halka tanıtılacak.

Çerkezköy’ün değerleri halka tanıtılacak
banner301
• ESMA KURTULUŞ
ÇERKEZKÖY BAKIŞ - Yapımı 6 ay süren ve Çerkezköy’ün dünü ile bugünü arasında bir köprü vazifesi üstelenen proje gelecek hafta itibari ile halkla buluşuyor.
İLK BULUŞMA SALI GÜNÜ
Çerkezköy’ün yıllar önceki tarihi hakkında içerisinde bulunan fotoğraflarla da bilgi veren projede, ilçeden savaşlara katılmış hayatta olan ve olmayan gazilerin röportajlarının da mevcut olduğunu belirten belediye yetkileri projeyi halka buluşturmaya hazırlanıyor. İlk buluşmanın ise, gelecek hafta Salı günü ÇTSO saat 14.00’da gerçekleşeceğini kaydeden yetkililer, tüm halkı burada yapılacak olan tanıtıma davet etti.
GELECEK NESİLE BİLGİLENDİRME TALEBİNDE BULUNULACAK
banner287
Çerkezköy’de sayıları 40 bine yaklaşan öğrencilerin de geleceğe daha bilgili bir şekilde ilerlemeleri açısında yaşadıkları ilçenin değerlerini bilmeleri gerektiğini ifade yetkililer, bu kapsamda projenin ilk tanıtımının ardından ilçe ve beldelerdeki tüm öğretmenlere DVD’lerin gönderilerek öğrencileri izlettirmesi talebinde bulunulacağı bilgisini verdiler.
Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 25 Kasım 2014, 11:30
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306