Çetin Group müşterilerini iftarda ağırladı

Çetin Goup, Çerkezköy'deki müşteri firma temsilcilerine iftar verdi. Misafirlerini tek tek karşılayan Çetin Grup Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Çetin, iftar boyunca da masaları gezerek misafirleriyle yakından ilgilendi.

Çetin Group müşterilerini iftarda ağırladı
banner301
ÇerkezköyBakış - Çetin Group her yıl düzenledikleri geleneksel iftar yemeklerinin ilkini müşterilerine yönelik gerçekleştirdi.
KATILIM YOĞUN OLDU
Çetin Group, güvenlik hizmeti sunduğu müşteri firma temsilcilerini iftar programında ağırladı. Yalı Restaurant’da önceki akşam düzenlenen iftar yemeğine İftara 80 civarı firma temsilcisi ve Çetin Grup Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Çetin ile Çetin Grup yöneticileri, Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Kozuva, Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Taha Ülker ile çok sayıda firma temsilcisi katıldı.  
MİSAFİRLERİYLE YAKINDAN İLGİLENDİ
banner287
 Ezanın okunmasıyla birlikte davetlilere iftar açmaları için 'Top' yerine 'Davul' sesiyle ayrıca iftar vakti duyuruldu. Çorba, börek, tavuk dolma, incir tatlısının yer aldığı menü iftarda davetlilere servis edildi. Oruçların açılmasıyla birlikte davetlilerin bulunduğu masaları tek tek dolaşan Ahmet Çetin, geldikleri için misafirlerine teşekkür etti. Masalardaki ziyaretlerini 'Hayırlı iftarlar' dileğiyle sonlandıran Çetin Grup Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Çetin'e Çetin Grup Ortakları'ndan ve aynı zamanda Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkan Yardımcısı Gürel Kızılto da iftar boyunca eşlik etti.


Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 19 Kasım 2014, 13:23
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner462

banner306

banner459