Çetin Group’tan bir ilk daha

Çetin Group bünyesinde faaliyet gösteren CEO İnsan Kaynakları Özel İstihdam Bürosu, Özel istihdam Büroları Yönetmeliği’nde tanımlanan tüm şartları yerine getirerek ülke genelinde “Geçici İş İlişkisi Yetki Belgesi” almaya hak kazanan ilk şirket oldu.

Çetin Group’tan bir ilk daha
banner301

banner287
Çerkezköy Bakış - Konuyla ilgili Çetin Group’tan yapılan açıklamada “11 Ekim 2016 tarihinde yayınlanarak yürürlüğe giren Özel İstihdam Büroları Yönetmeliği’nde ‘Geçici İş İlişkisi Yetki Belgesi’ ve bu belgeyi almak ile ilgili gerekli şartlar yayınlanmıştır. Grubumuz bünyesinde faaliyet gösteren CEO İnsan Kaynakları Özel İstihdam Büromuz, bu yönetmelikte tanımlanmış bulunan tüm şartları hızla yerine getirmiş ve ülke genelinde ‘Geçici İş İlişkisi Yetki Belgesi’ almaya hak kazanan ilk şirket olmuştur. Hazırlanan yetki belgemiz Tekirdağ İş-Kur İl Müdürü Yaşar Esen tarafından şirketimiz yöneticilerinden Ali Engin Alçeler ve Emel İpek Çalışkan’a takdim edilmiştir. Almış olduğumuz Geçici İş İlişkisi Yetki Belgesi sayesinde bundan böyle CEO İnsan Kaynakları Özel istihdam Büromuz işletmeler de dönemsel olarak ortaya çıkan geçici işgücü ihtiyaçlarına yasa ve yönetmeliklere uygun şekilde çözüm sunabilecektir. Böylece, işletmeler ekonomideki ve işgücü arzındaki değişimlere kolaylıkla uyum sağlayabilecek, çalışanlar da işgücü piyasasında kendi isteklerine uygun işler bulabileceklerdir.” ifadelerine yer verildi.
Açıklamada ayrıca “Grubumuz bünyesinde bulunan CEO İnsan Kaynakları Danışmanlık Hizmetleri Limited Şirketimiz ayrıca iş gücü  piyasasında; kalıcı ve dönemsel kadrolar için işletmelerin ihtiyaçlarına çözüm sunmak amacıyla her seviyede seçme ve yerleştirme hizmetleri, değerlendirme ve geliştirme merkezi uygulamaları ve bordrolama hizmetleri başta olmak üzere, tüm insan kaynakları alanlarında danışmanlık hizmetleri de sunmaktadır.” denildi.

Çerkezköy Bakış

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner462

banner306

banner459