Ceylin ‘Metal Çocuklar’a indirimli olacak

Türk Metal Sendikası Çerkezköy Şubesi ile Ceylin Anaokulu arasında indirim sözleşmesi imzalandı. Sözleşme, Türk Metal Sendikası üyelerinin çocuklarına yüzde 20 oranında indirim öngörüyor.

Ceylin ‘Metal Çocuklar’a indirimli olacak
banner301
• EMRAH ÇOĞALAN
ÇERKEZKÖY BAKIŞ -  8 bini aşan üyesi ile Çerkezköy’ün en büyük sivil toplum kuruluşu ünvanını elinde bulunduran Türk Metal Sendikası(TMS) Çerkezköy Şubesi, Ceylin Anaokulu ile indirim sözleşmesi imzaladı.
AYDA 150 TL İNDİRİM
Üyelerinin ‘aktif çalışan’ olması dolayısıyla, çocukları için kreş ve anakolu ihtiyacı hissettiklerini vurgulayan Türk Metal Sendikası Çerkezköy Şube Başkanı Murat Koçak, “Üyelerimiz, bu yönde bizden bir çalışma yapmamızı talep ettiler. Biz de yaptığımız araştırmalar neticesinde Ceylin Anaokulu ile anlaşma sağlama kakarı aldık. TMS üyelerinden, 150 TL’lik indirimle yani 350 TL para talep edilecek. Sabah, öğle ve akşam yemeklerini çocuklarımız anaokulunda yiyecek ve servislerle evlerinden alınarak evlerine bırakılacaklar. Yapmış olduğumuz bu anlaşmanın hem üyelerimize hem de Ceylin Anaokuluna hayırlı olmasını temenni ediyorum” diye konuştu.
banner287
1 YILLIK ANLAŞMAYA İMZA ATTILAR
Anaokulu  öğretmenlerinden Pakize Keleş, 2-6 yaş grubu öğrencilere eğitim verdiklerini belirterek, “TMS’den bizlere talep olduğu zaman 08.00-16.00, 16.00-24.00 ve 24.00-08.00 olmak üzere 3 vardiya olarak da ailelerin çocuklarını kabul edeceğiz. Okulumuz bu saatler arasında da açık olacaktır” derken, Ceylin Anaokulu Kurucu Müdürü Ayşe Çaput da yapılan protokol anlaşmasının her iki tarafa da hayırlı olması temennisinde bulundu. Yapılan konuşmaların ardından TMS Çerkezköy Şube Başkanı Murat Koçak ile Ceylin Anaokulu Kurucu Müdürü Ayşe Çaput hazırlanan 1 yıllık protokol anlaşmasını imzaladılar.


Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 25 Kasım 2014, 14:16
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306

banner493