Çocuklara karne hediyesi

Dün ilk olarak ‘Canım Kardeşim’ adlı tiyatro oyununu saat 12.00, 14.00 ve 16.00 saatleri arasında Çerkezköy Halk Eğitim Merkezi’nde sahnelendi.

Çocuklara karne hediyesi
banner301
Çerkezköy Belediyesi tarafından öğrencilere sömestr tatilinde karne hediyesi olarak düzenlenen tiyatro şöleni başladı. İlk olarak ‘Canım Kardeşim’ isimli müzikal oyun çocuklar ile buluştu. Çocuklar keyifli dakikalar geçerdi.

Çerkezköy Bakış -
Bugün ise ‘Minyonya Gezegeni’ adlı tiyatro oyunu yine aynı saatlerde, 25 Ocak Çarşamba günü ‘Köstebekgiller Masallar Diyarı’ adlı tiyatro oyunu yine aynı saatlerde, 26 Ocak Perşembe günü ise ‘Buz Devri’ isimli oyun aynı saatlerde sahnelenecek.

banner287
KIZILPINAR VE VELİKÖY’DEN SERVİSLER KALKACAK

Çerkezköy Halk Eğitim Merkezi’nde sahne alacak çocuk tiyatrosuna Kızılpınar ve Veliköy Mahallelerinde eğitim gören öğrenciler için Kızılpınar ve Veliköy Eski Belediye Hizmet Binaları önünden ücretsiz servis kaldırılacak.
Zorlu bir eğitim döneminin ardından gelen yarıyıl tatili için öğrencileri unutmadıklarını belirten Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay “Çocuklarımız ve gençlerimiz eğitim öğretim dönemi boyunca tatlı bir yorgunluk yaşadı. Biz de öğrencilerimiz için yarıyıl süresince devam edecek bir program hazırladık. Umarım çok mutlu olurlar ve eğlenirler. Tüm öğrencilerimize mutlu ve huzurlu bir yarıyıl tatili diliyorum” dedi.

Çerkezköy Bakış

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner306