ÇOSB’de yangın ve çevre eğitimleri sürüyor

ÇOSB Bölge Müdürlüğü, 2016-2017 eğitim-öğretim döneminde 22 okulun 3. sınıf öğrencilerinden yaklaşık 1100 öğrenciye yangın eğitimi; 21 okulun 7. sınıf öğrencilerinden yaklaşık 1050 öğrenciye de çevre eğitimi vermeyi hedefliyor.

ÇOSB’de yangın ve çevre eğitimleri sürüyor
banner301
Çerkezköy Bakış - Sürdürülebilir çevre ve yangın bilincigeliştirmek açısından 10 yılı aşkın süredir her yıl 2 bini aşkın ilköğretim seviyesinde öğrenciye çevre ve yangın bilinçlendirme eğitimlerini sürdüren Çerkezköy Organize Sanayi Bölge (ÇOSB) Müdürlüğü bu eğitimlere aralıksız olarak devam ediyor.

YANGIN VE ÇEVRE BİLİNCİ OLUŞTURULUYOR

banner287
ÇOSB verdiği eğitimler aralıksız olarak devam ediyor. ÇOSB Bölge Müdürlüğü Toplantı Salonu’nda düzenlenen eğitimlerde öğrencilerde yangın ve çevre bilinci oluşturulmaya çalışılıyor.

EĞİTİMİN SONUNDA HEDİYE

Eğitimlere zaman zaman ÇOSB Yönetim Kurulu da katılarak öğrencilerle sohbet ediyor. Geçtiğimiz haftalarda yapılan Yangın Eğitimine katılan ÇOSB Yönetim Kurulu Başkan Vekili NatanYakuppur, ÇOSB Yönetim Kurulu Üyesi Ali Bekmezci ve ÇOSB Bölge Müdürü Mehmet Özdoğan, öğrencilere soru sordu yangın bilinci ile ilgili bilgilerini paylaştı. Eğitimin sonunda ÇOSB Yönetim Kurulu Üyesi Ali Bekmezci tarafından öğrencilere hediyeler verildi.

Çerkezköy Bakış

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner306