ÇOSB’den kreş ve gündüz bakımevi

ÇOSB Özel Kreş ve Gündüz Bakımevi’nin temel atma töreni ÇOSB Yönetim Kurulu’nun katılımıyla gerçekleşti.

ÇOSB’den kreş ve gündüz bakımevi
banner301
Bünyesindeki katılımcılara en iyi hizmeti vermek için çeşitli projeler yapan Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesi (ÇOSB) Yönetim Kurulu, önemli bir sosyal sorumluluk çalışmasını daha hayata geçiriyor.

Çerkezköy Bakış  -
Çalışan anne ve babalara büyük bir kolaylık sağlayacak ÇOSB Özel Kreş ve Gündüz Bakımevi’nin temel atma töreni ÇOSB Yönetim Kurulu’nun katılımıyla gerçekleşti.

TEMEL ATMA TÖRENİ DÜZENLENDİ
banner287

ÇOSB Müdürlüğü alanı içerisinde yapılan Kreşin temel atma törenine; ÇOSB Yönetim Kurulu Başkanı Eyüp Sözdinler, Yönetim Kurulu Başkan Vekili NatanYakuppur, Yönetim Kurulu Üyeleri, Ali Bekmezci ve Eyüp Koray Dinsel ile ÇOSB Yönetim Kurulu Yedek Üyeleri Saim Buyruk, Ahmet Temiroğlu’nun yanı sıra, ÇOSB Bölge Müdürü Mehmet Özdoğan, Bölge Müdürlüğü birim müdürleri ve şefleriyle, müteahhit firma yetkilileri katıldı.

ÖZEL KREŞ VE GÜNDÜZ BAKIMEVİ

Kurban kesimi ve dua okunmasıyla başlayan temel atma töreninde, kreşin ilk harcı ÇOSB Yönetim Kurulu tarafından atıldı. 0-36 ile 37-66 aylık çocuklara hitap edecek olan yaklaşık 300 öğrenci kapasiteli Özel ÇOSB Kreş ve Gündüz Bakımevi toplam inşaat alan, 2434 metrekare 2 kapalı ve 19 bin metrekare açık alana sahip olacak.İnşaatına başlanan kreş ve gündüz bakım evinde, açık etkinlik alanı, açık oyun alanı, yol ve otopark sahaları da bulunacak.

Çerkezköy Bakış

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner462

banner306

banner459