ÇOSB'nin projesine Kalkınma Ajansı desteği

Çerkezköy Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü’nün çalışanlarına yönelik kişisel gelişim ve ekip yönetimi konularını kapsayan “ÇOSB’nin Hizmet Kalitesi Çalışanlarıyla Birlikte Güçleniyor” başlıklı proje, Trakya Kalkınma Ajansının Temmuz- Ağustos dönemi başvuruları içerisinde kabul ettiği 21 projeden biri olmaya hak kazandı.

ÇOSB'nin projesine Kalkınma Ajansı desteği
banner301
ÇERKEZKÖY BAKIŞ - Trakya Kalkınma Ajansı Hizmet Merkezi’nde gerçekleşen imza törenine, ÇOSB Yönetim Kurulu Başkan Vekili Gürdal Adal, ÇOSB Müdürü Mehmet Özdoğan ve Trakya Kalkınma Ajansı yetkilileri katıldı.
TRAKYA KALKINMA AJANSI 15 BİN TL’YE KADAR MALİYETLERİ KARŞILIYOR
Trakya Kalkınma Ajansı’nın 2012 yılı Teknik Destek Programı öncelikleri; kurumların insan kaynakları kapasitesinin geliştirilmesi, hizmet kalitesinin geliştirilmesi, yenilik ve iyi örnek uygulamalarının transferi konularını kapsıyor. Bu kapsamda gerçekleştirilecek faaliyetlere ilişkin eğitim ve danışmanlık hizmetlerinin, proje başına 15 bin TL’ye kadar olan maliyetlerini, Trakya Kalkınma Ajansı teknik destek programı kapsamında karşılıyor.
EĞİTİMLERE KATILACAKLAR
banner287
ÇOSB Müdürlüğü personeli, teknik destek kapsamında, kişisel gelişim ve ekip yönetimi konularında ekim ve kasım aylarında düzenlenecek eğitimlere katılacak.


Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 25 Kasım 2014, 14:45
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306

banner493