Coşkuyla kutlanacak

30 Ağustos Zafer Bayramı’nın 94.yıldönümü tüm yurtta olduğu gibi Çerkezköy’de de törenle coşkulu bir şekilde kutlanacak.

Coşkuyla kutlanacak
banner301
ÇELENK SUNUMU İLE BAŞLAYACAK

Kutlamalar saat 09.00’da Cumhuriyet Meydanı’ndaki Atatürk Anıtı önünde düzenlenecek çelenk sunma töreni ile başlayacak. Çerkezköy Kaymakamlığı, Garnizon Komutanlığı ve Belediye Başkanlığı’na ait çelenklerin Atatürk Anıtı’na sunulmasının ardından saygı duruşu ve İstiklal Marşı eşliğinde ay yıldızlı bayrak göndere çekilecek.

TEBRİKLERİ KABUL EDECEKLER
banner287

Çelenk sunumunun ardından saat 09.30’da Kaymakamlık makamında düzenlenecek olan tebrigat töreninde Çerkezköy Kaymakamı Metin Kubilay, 3. Zırhlı Tugay Komutanı Tank Albay Engin Candaş ve Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay ile birlikte tebrikleri kabul edecek. Tebrigat töreninin ardından kutlamalar saat 10.00’da Cumhuriyet Meydanı’nda devam edecek.

TÖREN GEÇİŞİ İLE SONA ERECEK

Kaymakam Kubilay, Tugay Komutanı Candaş ve Belediye Başkanı Akay’ın törene katılanların bayramını kutlamasının ardından günün anlam ve önemini belirten konuşmayı Muhabere Kur. Bnb. Ahmet Keskin yapacak. Kutlamalar tören geçişi ile sona erecek.

Çerkezköy Bakış

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner306