Coşkuyla kutlanması için gereken yapılacak

Çerkezköy Kaymakamlığı tören kutlama komitesi 29 Ekim’de yapılacak tören öncesi bir araya geldi.

Coşkuyla kutlanması için gereken yapılacak
banner301
Çerkezköy Bakış - Çerkezköy Kaymakamlığı tören kutlama komitesi 29 Ekim’de yapılacak tören öncesi bir araya geldi. Kutlama komitesi, bir alt komisyon oluşturmak için basın kuruluşlarından, STK’lardan birer temsilci seçilmesini istedi. Öte yandan toplantıda konuşan Kaymakam Metin Kubilay, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı ve Çerkezköy’ün Kurtuluşunun tüm Çerkezköylüler ile birlikte coşkuyla kutlanması için gerekenlerin yapılacağını söyledi.

GENİŞ KATILIM

Dün saat 11.00’da düzenlenen toplantıya Çerkezköy Kaymakamı Metin Kubilay, Çerkezköy 3’üncü Zırhlı Tugay Komutan Vekili Tankçı Yarbay Tunay Tanbur, İlçe Emniyet Müdürü Murat Ogan, Merkez Komutan Vekili Üsteğmen Kenan Sezgin, İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Erdoğan, Çerkezköy Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Ümit Zengin, İlçe Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürü Metin Aysal, Gazetemiz Yazı İşleri Müdürü Mehmet Akif Aldoğan ve diğer basın kuruluşlarının temsilcileri katıldı.

banner287
ALT KOMİSYON OLUŞTURULMALI

Toplantıda konuşan Çerkezköy Kaymakamı Metin Kubilay, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı ve aynı zaman Çerkezköy’ün kurtuluşunun kutlama programı için tören kutlama komitesi ile beraber bir alt komisyon oluşturulması için Sivil Toplum Kuruluşlarından ve basın kuruluşlarından birer temsilci seçilmesini istedi.

COŞKU İLE KUTLANMALI

Öte yandan Kubilay, 15 Temmuz hain darbe girişiminin ardından kutlanacak Cumhuriyet Bayramının daha fazla önem taşıdığını ifade ederken, tüm Çerkezköy ile 29 Ekim’i coşkuyla kutlayacaklarını da vurguladı.

Çerkezköy Bakış

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner462

banner306

banner459