ÇTSO bin ailenin yüzünü güldürecek

Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası (ÇTSO) tarafından Ramazan ayı dolayısıyla ihtiyaç sahibi yaklaşık 1000 aileye erzak kolisi dağıtacak.

ÇTSO bin ailenin yüzünü güldürecek
banner301

Çerkezköy Bakış - Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) koordinesinde süren ve Çerkezköy Ticaret ve Sanayi ve Odası tarafından hazırlatılan gıda kolilerinin dağıtımına başlandı. İçinde çeşikli gıda malzemeleriniz bulunduğu koli, odaya bağlı olan Çerkezköy, Kapaklı ve Saray’da bulunan ve önceden belirlenen ihtiyaç sahiplerine dağıtımı sürüyor.
Gelenekselleştirilen gıda yardım kolileri, Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası Meslek Komiteleri ve Meclis üyeleri tarafından belirlenen ihtiyaç sahiplerine yine meclis ve meslek komiteleri üyeleri aracılığıyla yapılıyor.

banner287
Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Kozuva, “Ramazan kardeşlik, birlik beraberlik ve en önemlisi de paylaşmak muhtaç olanları görüp gözetme ayıdır. Biz de bu mübarek ayın bu güzelliklerini kurum olarak yaşamak ve ihtiyaç sahibi ailelerimize yaşatmak için bu güzel geleneği sürdürüyoruz” dedi.
Oda tarafından 3 ilçede tespit edilen bine yakın ihtiyaç sahibine erzak kolisi Ramazan ayı içerisinde teslim edilecek.   

Çerkezköy Bakış

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner306