ÇTSO heyeti TOBB Genel Kuruluna katıldı

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin (TOBB) 73. Genel Kuruluna katılan Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası (ÇTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Kozuva ve beraberindekiler, ardından TBMM’de Tekirdağ Milletvekillerini ziyaret ettiler.

ÇTSO heyeti TOBB Genel Kuruluna katıldı
banner301

• Muhabir: Meserret Özcan

banner287
Çerkezköy Bakış - Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Kozuva, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı İsmail Akın, Genel Sekreter Hakan Gel’in de aralarında bulunduğu ÇTSO heyeti, Ankara düzenlenen TOBB’nin 73. Genel Kuruluna katıldı.
Genel Kurul toplantısının ardından ise Kozuva ve beraberindeki heyet Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde AK Parti ve CHP’li Tekirdağ Milletvekillerine nezaket ziyaretinde bulundular.

Çerkezköy Bakış

YORUM EKLE
YORUMLAR
Behlül
Behlül - 1 yıl Önce

Esnaf olarak aidatlarımızı ödediğimiz ticaret odasının yetkilileri bu güne kadar hangi esnafı gezip dertlerini dinlediniz ve çözüm buldunuz. Hani ata sözüdür, zenginin keyfi gelene kadar fakirin canı çıkar. Maalesef sadece kurdele kesip fotoğraf çekiliyorsunuz, oysaki Allah bu görevleri iyi şekilde yapasınız diye sizi vazifelendirdi.

SIRADAKİ HABER

banner265

banner462

banner306

banner459