ÇTSO meclis üyeleri KOZUVA’nın iftarında buluştu

Kardeşler Yapı Yönetim Kurulu üyesi ve ÇTSO Meclis Başkan Yardımcısı Süleyman Kozuva’nın verdiği iftar yemeğine, ÇTSO mevcut meclis üyelerinin yanı sıra, Oda’da daha önce görev almış eski meclis üyeleri de yer aldı.

banner301
ÇERKEZKÖY BAKIŞ - Aylık mutat toplantılarında sert tartışmalara tutuşan Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Üyeleri, bu kez tartışmalardan uzak, aynı sofranın etrafında iftar açtı.
MECLİS ÜYELERİ KATILDI
Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkan Yardımcısı Süleyman Kozuva’nın Artista Cafe Resaturant’ta düzenlediği iftar yemeğine Oda Meclis Başkanı İsmail Akın, Oda Yönetim kurulu Başkan Yardımcısı Ertan Selvili, Yönetim Kurulu ve Meclis Üyeleri, ÇTSO Genel Sekreteri Selma Uğurlu, daha önce Çerkezköy TSO’da görev almış eski meclis üyeleri katıldı.
YAKINDAN İLGİLENDİ
Aynı zamanda ÇTSO eski Meclis üyesi olan abisi Mustafa Kozuva ile birlikte davetlileri kapıda karşılayan Süleyman Kozuva, iftar boyunca konuklarıyla yakından ilgilendi. İftar programının ardından kısa bir konuşma yapan ÇTSO Meclis Başkanı İsmail Akın, Oda Meclis üyelerini iftarda ağırlayan Süleyman Kozuva’ya teşekkür etti.
BAŞKAN TEVER KATILMADI
Bu arada, ÇTSO Yönetim Kurulu Başkanı Dursun Ali Tever’in, bir başka programı nedeniyle iftar yemeğine katılamadığı öğrenildi.

banner287Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 26 Kasım 2014, 17:52
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306

banner493