ÇTSO Meclisi toplanamadı

Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası Kasım ayı olağan meclis toplantısı yeterli çoğunluğun sağlanamaması nedeniyle yapılamadı. Kasım ayı meclis gündeminde yer alan konular aralık ayı meclis toplantısında görüşülerek karara bağlanacak.

ÇTSO Meclisi toplanamadı
banner301
ÇERKEZKÖY BAKIŞ - Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası kasım ayı olağan meclis toplantısı yeterli çoğunluk sağlanamadığından yapılamadı.
YETERLİ ÇOĞUNLUK SAĞLANAMADI
banner287
Önceki gün saat 09.00’da yapılması duyurulan toplantı yeteri çoğunluk sağlanamadı. Kasım ayı olağan meclis toplantısının gündeminde yer alan ’15 Ekim 2012 tarihli ve 44 sayılı meclis toplantı tutağının okunması ve imza altına alınması, 2012 ekim ayı gelir- gider, banka cetveli ve mizanın görüşülmesi ve ibra edilmesi, personel sicil yönetmeliğinin 8. maddesi hükmüne istinaden yetkili sicil amirlerinin belirlenmesi, TOBB’un 17 Temmuz tarihli ve 15572 sayılı yazılarına istinaden tespit edilen oda muamelat yönetmeliğinin 14. Maddesinin 5. Fıkrası hükmünce kaydı silinecek üyeler hakkındaki gündem maddeleri aralık ayı meclis toplantısında görüşülerek karara bağlanacak.

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 25 Kasım 2014, 11:24
YORUM EKLE
YORUMLAR
esnaf
esnaf - 6 yıl Önce

odayı bu hale getirenler utansın. zamanında o odada bölgenin en tanınmış işadamları otururdu.

SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306