ÇTSO’dan ‘Kurum kültürü ve iş etiği’ semineri

Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası konferans salonunda ‘’Kurum Kültürü ve İş Etiği’’ semineri düzenlendi. Trakya ABİGEM (Trakya Avrupa Birliği İş Geliştirme Merkezi) Uzmanı Aslı Adalı tarafından verilen seminer Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası konferans Salonunda 13.30-16.00 saatleri arasında gerçekleştirildi.

ÇTSO’dan ‘Kurum kültürü ve iş etiği’ semineri
banner301
Çerkezköy Bakış - Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası konferans salonunda düzenlenen ‘’Kurum Kültürü ve İş Etiği’’ konulu seminerde konuşan Trakya ABİGEM Uzmanı Aslı Adalı; kültür, kurumsal iletişim, kurumsal kavram, kurumsal kimlik, kurumsal imaj, kurum kültürünün özellikleri, kurum kültürünü oluşturan unsurlar ve etik kavramı konusunda bilgiler verdi.

HALKLA İLİŞKİLER VE TANITIM ÖĞRENCİLERİ İLGİ GÖSTERDİ

banner287
Seminere Namık Kemal Üniversitesi Çerkezköy Meslek Yüksek Okulu Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü öğrencileri yoğun katılım gösterdi. Sunumuna kültür, kurumsal iletişim, kurumsal kavram, kurumsal kimlik, kurumsal imaj konularının tanımları ve örneklendirmeleriyle başlayan Aslı Adalı, iki kişinin bir araya gelip aynı hedefe yoğunlaşmasıyla kültürün oluştuğunu söyledi. Kurum kültürünün özellikleri, kurum kültürünü oluşturan unsurlar ve etik kavramı üzerinden sunumuna devam eden Adalı anlatımlarını görsellerle süsledi.

ÖĞRENCİLERİN SORULARINI YANITLADI

Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü öğrencilerinin de soru-cevap ve örnekleriyle dahil olduğu interaktif bir sunum gerçekleştiren Aslı Adalı, öğrencilerin katılımından memnuniyet duyduğunu söyledi.

Çerkezköy Bakış

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner462

banner306

banner459