ÇTSO’dan taziye ziyareti

Çerkezköy TSO Yönetim Kurulu, Çerkezköy İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne taziye ziyaretinde bulundu.

ÇTSO’dan taziye ziyareti
banner301
Çerkezköy Bakış - Çerkezköy TSO Yönetim Kurulu, Çerkezköy İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne taziye ziyaretinde bulundu. Ziyarette konuşan Çerkezköy TSO Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Kozuva, hain saldırıda şehit düşenlere Allah’tan rahmet, gazilere acil şifalar diledi.

ZİYARETTE BULUNDULAR

Öncek gün İlçe Emniyet Müdürü Murat Ogan’a yapılan taziye ziyaretine Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Kozuva ile beraberinde Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mustafa Seçkin ile Yönetim Kurulu Üyeleri Mesut Görgün ve Metin Taşdelen katıldı.

“DERİNDEN ÜZMÜŞTÜR”

banner287
Ziyaret vesilesiyle duygularını dile getiren Çerkezköy TSO Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Kozuva şunları kaydetti: “10 Aralık 2016 Cumartesi akşamı, İstanbul Beşiktaş'ta polis ekiplerimize yönelik kalleşçe ve terörün en çirkin haliyle yapılan iki bombalı saldırı tüm ülkemizi yasa boğduğu gibi iş dünyası olarak bizleri de derinden üzmüştür. Biz Çerkezköy TSO yönetimi olarak, iş dünyası ve üyelerimiz adına bu alçak ve kalleş saldırılar karşısında devletimizin yanında olduğumuzu, askerimizin yanında olduğumuzu polisimizin yanında olduğumuzu belirtmek amacıyla değerli Emniyet Müdürümüzü ziyaret etmeyi ve taziyelerimizi iletmeyi düşündük.

“BAŞSAĞLIĞI DİLİYORUZ”

Bu ziyaret vesilesiyle bir kere daha belirtelim ki, iş dünyası olarak nereden gelirse gelsin hiçbir ihanet, hiçbir saldırı, birlik beraberliğimizi ve devletimize olan inanç ve kararlılığımızı asla sarsamayacak; bütün imkânlarımızla milletimizin ve devletimizin yanında olduğumuz gerçeğini asla değiştiremeyecektir. Bu vesileyle İlçemizin vefakâr, çalışkan ve başarılı Emniyet Müdürümüz sayın Murat Ogan Beyefendinin şahsında tüm polislerimize, emniyet güçlerimize baş sağlığı diliyoruz. Bu alçak saldırılarda hayatlarını kaybeden kahraman şehitlerimize, sivil vatandaşlarımıza Allah'tan rahmet, yaralı polislerimize acil şifalar diliyoruz.”

OGAN: MİLLİ BİRLİK VE BERABERLİK RUHU ÖNEMLİ

Çerkezköy İlçe Emniyet Müdürü Murat Ogan da ziyaretten duydukları memnuniyeti belirterek, devletiyle milletiyle bu birlik ve beraberlik ruhu sürdüğü müddetçe hiçbir gücün bu ülkeye diz çöktüremeyeceğini, bu vatanı bölemeyeceğini, kendilerini de asla yıldırmayacağını kaydetti.

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 17 Aralık 2016, 21:35
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner306