ÇTSO’nun eğitime desteği sürüyor

Çerkezköy’de ikinci okulunu yaptıracak olan ve ‘Bir Sınıf Donat Adını Yaşat’ kampanyasına da 100 sınıf sözü ile destek vereceğini duyuran Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası, eğitime verdiği desteği sürdürüyor.

ÇTSO’nun eğitime desteği sürüyor
banner301
Çerkezköy Bakış - Bu kapsamda ÇTSO, Saray’daki Çukuryurt Türk Ytong İlkokuluna 3 adet projeksiyon cihazı hibe etti.
Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Üyeleri Metin Taşdelen ve Mesut Görgün, Saray İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Sıddık Aslan’ı ziyarete etti ve Çukuryurt Türk Ytong İlkokulunun ihtiyacı olan 3 adet projeksiyon cihazını teslim etti.

banner287
TEŞEKKÜR ETTİ

Çerkezköy TSO’ya yapılan hibe için teşekkür eden Saray İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Sıddık Aslan, "ilk ve orta dereceli okullarda devletin verdiği imkanlar dahilinde kırtasiye, temizlik ve donatım ihtiyaçları karşılanabilmektedir. Ancak eğitimde daha yüksek kaliteyi yakalayabilmek için okul yönetimlerinin yalnızca eğitim ve öğrenimle ilgilenebilmeleri için STK’ların katkılarına da gerçekten çok ihtiyaç vardır. Bu vesileyle bölgemizin ve ilçemizin Odası olan Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odamızın, Çukuryurt Türk Ytong İlkokulumuzun eğitimde kaliteyi yakalaması için önemli bir ihtiyaç olan 3 adet projeksiyon cihazını okulumuza hibe etmesi bizleri sevindirmiştir. Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Kozuva olmak üzere ve yönetim ve meclis üyelerine teşekkür ediyoruz. Projeksiyonlarımızı 4 öğretmeni ve 12 dersliği bulunan 100 öğrencimizin eğitim gördüğü okulumuza ileteceğiz” dedi. Yönetim Kurulu Üyeleri Metin Taşdelen ve Mesut Görgün ise, Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası yönetiminin sosyal sorumluluk projelerine çok önem verdiğini, eğitime gösterilen hassasiyetin ise en önde olduğunu ifade ederek projeksiyon cihazlarının okula ve öğrencilere başarı getirmesi dileğinde bulundular.

Çerkezköy Bakış

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner306