banner507

Damacanalı müdahale

Çerkezköy’de park halindeki damacana yüklü 3 tekerlekli motosiklet aniden alev aldı. Yangın park halindeki iki araca da sıçradı. Alevler, çevredeki vatandaşların damacanalar ve yangın tüpü ile müdahalesi sonrası söndürüldü.

banner301

Çerkezköy Bakış - Yangın, Öztrak Caddesi üzerinde meydana geldi. Damacana dağıtımı yapan 3 tekerlekli motosikletin sürücüsü,  motosikleti yol kenarına bıraktıktan sonra su teslimi için uzaklaştı. Bu sırada ise belirlenemeyen bir nedenle motosiklet alev aldı. Yangın ise kısa sürede büyüdü. Alevleri fark eden çevredekiler ise alevlere müdahale etmek istedi.

DAMACANA İLE MÜDAHALE ETTİ

Ancak bu sırada küçük aksaklıklar da yaşandı. Bir vatandaş yangın tüpü ile alevlere müdahale etmek istedi. Ancak yangın tüpü çalışmadı. Başka bir vatandaş ise motosikletin üzerindeki damacanaları açarak, bir kişi de yangın söndürme tüpü ile alevlere müdahale etti. Bir vatandaş ise motosikleti diğer araçların yanından çekerek uzaklaştırdı. Yangın vatandaş işbirliği ile daha da büyümeden söndürüldü.

banner287
HASAR GÖRDÜ

Yangın sonrası motosiklet kullanılmaz hale gelirken, park halindeki 59 JC 605 plakalı otomobil ile 59 UE 179 plakalı hafif ticari aracın arka kısmı yandığı için hasar gördü. Polis, yangınla ilgili soruşturma başlattı.   

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 14 Mart 2018, 17:42
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306

banner493