"Derslik sorununu en aza indireceğiz"

Çerkezköy İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’ne atanan Hüseyin Gümüş’e hayırlı olsun ziyaretleri sürüyor.

"Derslik sorununu en aza indireceğiz"
banner301
Çerkezköy Bakış - Çerkezköy ile Kapaklı Ordulular Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Dernekleri geçtiğimiz ay Çerkezköy İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne atanan hemşehrileri Hüseyin Gümüş’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

Çerkezköy Ordulular Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Beytullah Coşkun, Dernek Yönetim Kurulu Üyeleri, Kapaklı Ordulular Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Murat Soytürk ile Dernek Yönetim Kurulu Üyeleri, Çerkezköy Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Gümüş’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

“15 BİN ORDULU YAŞIYOR”

banner287
Dün saat 13.00’da düzenlenen ziyarette hayırlı olsun temennilerinde bulunan dernek başkanları, Çerkezköy ve Kapaklı’da 15 bin Ordulunun ikamet ettiğini ifade ederek hemşehrilerinin Milli Eğitim Müdürlüğüne atanmasından mutluluk duyduklarını belirttiler

HEMŞEHRİLERİYLE YAKINDAN İLGİLENDİ

Hemşehrilerinin yapmış olduğu ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Gümüş, Ordu’daki çocukluk arkadaşları ile Çerkezköy’de karşılaştığını ifade ederek ziyarete gelen dernek başkanı ve üyeleri ile tek tek sohbet etti.

“DERSLİK SORUNUNU EN AZA İNDİRMEYE ÇALIŞACAĞIZ”

Çerkezköy’ün eğitim sorunlarını aşmak için hareket ettiklerini belirten Gümüş, “Eğitim aşk işidir. Mevcut durumun üzerine bir şeyler koyarak sorunları aşacağız. Yeni açılacak olan okullar ve derslik sayıları ile Çerkezköy’deki derslik sorununu en aza indireceğiz.” dedi. Her zaman hemşerilerinin yanlarında olduklarını ifade eden dernek başkanları tarafından Hüseyin Gümüş’e çiçek hediye edildi.

Çerkezköy Bakış

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner462

banner306

banner459