Doğru gazetecilik, topluma büyük bir hizmettir

Çerkezköy Bakış Gazetesi’ni ziyaret eden ÇESİAD Genel Koordinatörü Efrahim Özcan, toplum endeksli yapılan gazeteciliğin topluma büyük hizmet olduğunu söyledi.

Doğru gazetecilik, topluma büyük bir hizmettir
banner301
ÇERKEZKÖY BAKIŞ - 20 Haziran’da ilk sayısını okuyucularıyla buluşturan Bakış Gazetesi’ni ziyaret eden
Çerkezköy Ergene Havzası Sanayici ve İş Hayatı Derneği (ÇESİAD) Genel Koordinatörü Efrahim Özcan, gazetenin İmtiyaz Sahibi Murat Öge’ye hayırlı olsun dileklerini iletti.
DOĞRU EKİP VE DOĞRU BAKIŞ
Gazetecilik görevinin doğru insanlar tarafından, doğru bir algıyla  yerine getirilmesinin toplumsal önem arzettiğini dile getiren Özcan “Bakış Gazetesi de, doğru bir ekiple ve doğru bir bakış açısı ile yayınını sürdürmektedir. Gazetenin kısa sürede yakaladığı başarının sırrı da bu noktada gizlidir.” Diye konuştu.
YENİ AMA TECRÜBELİ
banner287
Bakış Gazetesi’nin, yeni olmanın dinamizmi ile tecrübeli bir ekip tarafından çıkarılıyor olmasının yansımalarını birlikte taşıdığını ifade eden ÇESİAD Genel Koordinatörü Efrahim Özcan, “Allah bu başarınızın artarak devam etmesini nasip etsin.” Temennisinde bulundu.
ÇESİAD Genel Koordinatörü Özcan’a teşekkür eden Bakış Gazetesi İmtiyaz Sahibi Murat Öge de, Çerkezköy’ün bu kadar kısa sürede Bakış Gazetesi’ni sahiplenmesinin kendilerini çok mutlu ettiğini dile getirdi. ÇESİAD’ın da Çerkezköy’de önemli bir misyon üstlendiğini vurgulayan Murat Öge “ÇESİAD gibi çatı kuruluşlar, ticarete hem hareketlilik hem de ahlak kazandırıyor.” Diye konuştu.
Ziyarette ÇESİAD Genel Sekreteri Engin Parlak ve Gazetemiz Yazarı Mehmet Koçibar da hazır bulundu.


Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 27 Kasım 2014, 09:51
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306

banner493