Doları bozdurdu, takım elbiseyi aldı

Çerkezköy’de Öztrak Caddesinde faaliyet gösteren Sibel Özer Gelinlik Dünyası sahibi Ergin Özer de, geçtiğimiz ay başlattığı kampanya ile “5 bin dolar veya avro bozdurup fişini getirene ücretsiz damatlık hediye edeceklerini, gelinliklerde de yüzde 20 indirim uygulayacaklarını duyurmuştu.

Doları bozdurdu, takım elbiseyi aldı
banner301
Çerkezköy’de bir gelinlik firması, Türk lirasının değer kazanması için başlattığı kampanyada 5 bin dolar bozdurup dekontunu getiren 52 yaşındaki Halit Önler’e takım elbise hediye etti.

Çerkezköy Bakış -
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın vatandaşların dolar ve avroyu Türk lirası ve altına çevirmesi yönünde yaptığı çağrı ülke genelinde büyük destek görmüştü. Çerkezköy’de Öztrak Caddesinde faaliyet gösteren Sibel Özer Gelinlik Dünyası sahibi Ergin Özer de, geçtiğimiz ay başlattığı kampanya ile “5 bin dolar veya avro bozdurup fişini getirene ücretsiz damatlık hediye edeceklerini, gelinliklerde de yüzde 20 indirim uygulayacaklarını duyurmuştu.

TAKIM ELBİSEYE ÇEVRİLDİ

1 ay süren kampanyanın ardından 52 yaşındaki Halit Önler, 5 bin dolar bozdurup dekontu Ergin Özer’e teslim ettiği için, kampanyanın ilk kazananı oldu.

banner287
YAŞASIN TÜRK LİRASI

Nakliye işiyle uğraştığını belirten Önler, “Cumhurbaşkanımızın çağrısına bir nebze katkımız olsun diye dolarımızı bozdurduk. Böyle bir kampanya olduğunu duyunca da buraya geldim. Kampanyada damatlık hediye ediliyor ama sağ olsun Ergin bey benim için damatlığı takım elbiseye dönüştürdü. Yakında evlenecek oğlumun düğününde giyeceğim inşallah.” dedi. Kampanya için Sibel Özer Gelinlik Dünyası sahibi Ergin Özer’e teşekkür eden Halit Önler, “Vatan millet için, ekonomiye katkı olsun diye dolarları bozdurdum. Yaşasın Türk Lirası” dedi.


“HAYIRLI OLSUN”

Kampanyanın ilk hediyesini vermekten mutluluk duyduğunu ifade eden Sibel Özer Gelinlik Dünyası sahibi Ergin Özer ise yaptığı açıklamada “Halit abimiz vatanı ve milleti için dolarını bozdurdu, makbuzunu getirdi. Biz de sözümüz üzerine kendisine hediyemizi teslim ettik. Hayırlı günlerde kullansın. Cumhurbaşkanımızın çağrısına bir katkı sağladıysak ne mutlu bize, her şey vatanımız ve memleketimiz için” diye konuştu.

Çerkezköy Bakış

YORUM EKLE
YORUMLAR
ER
ER - 1 yıl Önce

millet milyon dolarları bankalarda kat kat büyütüyor biz zavallı vatandaş üç beş bin doları bozdurum vatana yararlı olduğumuzu sanıyoruz...

Vatansever vatandaş
Vatansever vatandaş - 1 yıl Önce

ER siz 15 temmuzda da böyle yaptınız evlerinizden çıkmadınız çıkanlara hakaret ettiniz sizin bu aşalayıcı küçümseyici tavırlarınız bizi yıldırmaz daha çok güçlendirir o yüzden yol yakınken kafanı kullan vatanına sahip çık . Ya da vatanına sahip çıkana dil uzatma .

SIRADAKİ HABER

banner265

banner462

banner306

banner459