Dönmez’i araya aldılar

Bir hafta öncesine kadar, sakin bir dönem geçiren Çerkezköy siyaseti peşpeşe yapılan açıklamalarla adeta toz-duman oldu. Yaptığı basın toplantısı ile Çerkezköy Belediye Başkanı Ali Ertem’i eleştiren, MHP İlçe Başkanı Mustafa Ordu içinse “Onu muhatap almıyorum” ifadelerini kullanan CHP İlçe Başkanı Metin Dönmez’e, her iki isimden de ağır ifadelerle yanıt geldi.

Dönmez’i araya aldılar
  Ertem: Metin Dönmez CHP’nin Mustafa Ordusu oldu
CHP İlçe Başkanı Metin Dönmez’in, son günlerde yaptığı açıklamalar ile MHP İlçe Başkanı Mustafa Ordu’yu örnek aldığını ifade eden Çerkezköy Belediye Başkanı Ali Ertem, “Kendisi, CHP’nin Mustafa Ordusu haline gelmiştir. Ordu’nun daha önce söylediği şeyleri, kendisi tekrar ediyor. Zaten ikisi pek çok yerde beraberdir, aynı safı da bulmuşlardır. Kendilerine ‘hayırlı olsun’ diyorum.” ifadelerini kullandı.

banner287
  Ordu: Kendisi ‘kardan adam’ gibidir. Güneş vurduğunda erir, gider
Dönmez’in parti masalarıyla içki masalarını karıştırdığını ifade eden Mustafa Ordu “Kendisi kardan adamdır, güneş vurduğu zaman erir, gider. O’nun kardan adam kadar gücü vardır. Yerel Seçimler öncesi, bana gelip MHP’den Belediye Başkan Adayı olmak istediğini söyledi. Ben onu altıncı kanaldan gönderdim, gitti altı oka takıldı.’’ ifadelerini kullandı.


Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 26 Kasım 2014, 11:39
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306