Dünya Gazeteciler Bayramını unutmadılar

21 Ekim Gazeteciler Bayramı dolayısıyla Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay, siyasi parti temsilcileri ve kurum temsilcileri gazetemizi ziyaret ederek ve çiçek göndererek Çalışan Gazeteciler Bayramı’nı kutladı.

Dünya Gazeteciler Bayramını unutmadılar
banner301
Çerkezköy Bakış - 21 Ekim Gazeteciler Bayramı dolayısıyla bazı kurum temsilcileri ile iş adamları Çerkezköy Bakış Gazetesi’ni ziyaret ederek Gazeteciler Bayramını kutladı.

PASTALI KUTLAMA

Gazeteciler Bayramı dolayısıyla, Eğitim Bir-Sen Çerkezköy Şube Başkanı Ahmet Üzgün, son yapılan milletvekilliği seçimlerine AK Parti’den Tekirdağ Milletvekili Adayı olarak katılan Ömer Karadeniz ile Özel İrmet Hospital Hastanesi İletişim ve Pazarlama Uzmanları Ayşe Akgün ve Füsun Özcan gazetemizi ziyaret ederek  Gazeteciler Bayramı’nı kutladı. Pera Villa Cafe Restaurant işletmecisi Şahin Aktürk ve Pera Villa Cafe Restaurant Genel Koordinatörü Orhan Özer de gazetemizi ziyaret ederek gazeteciler gününü pasta ile kutladı.

ÇİÇEK GÖNDERDİLER

Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay, Çerkezköy İlçe Emniyet Müdürü Murat Ogan, Çerkezköy Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi Başkanı Yılmaz Arat, Çerkezköy 1911 Spor Kulübü, Uğur Okulları, Özel Optimed Hastanesi, Doğu Trakya Yapı Denetim firmasından Selçuk Yıldız da Çerkezköy Bakış Gazetesi’ne çiçek göndererek gazete çalışanlarının 21 Ekim  Gazeteciler Bayramı’nı kutlarken, gazetecilere bundan sonraki meslek hayatlarında başarılar diledi.

banner287
SOSYAL MEDYADAN DA KUTLAMA MESAJLARI GÖNDERDİLER

Gazetemizin sosyal medya hesaplarına çok sayıda vatandaş mesaj göndererek Gazeteciler Bayramını kutladı. 

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 21 Ekim 2016, 18:42
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner462

banner306

banner459