Durak isyanı!

Çerkezköy’ün Namık Kemal Bulvarı üzerinde taksi ve minibüs durağının aynı yerde olması karışıklığa neden oluyor. Burada taksiciler, minibüs durağını da işgal edince, durakta bekleyen yolcular ile minibüsçüler sıkıntı yaşıyor.

Durak isyanı!
banner488
banner301

banner287
Çerkezköy Bakış - Çerkezköy Belediyesi tarafından Namık Kemal Bulvarı üzerinde taksi ve minibüs durağı aynı yerde planlandı. Taksiciler sıraya girdiğinde araç konvoyu minibüs durağına kadar uzuyor. Buraya yanaşamayan minibüs ve işçi servisi sürücüleri de araçlarını yolun ortasında durdurmak zorunda kalıyor. Bu da hem trafiği tehlikeye düşürüyor, hem de yolcuların ve trafikte seyir halinde olan diğer araç sürücüleri ile araçta yolculuk yapanların olası bir kazada hayatını tehlikeye sokuyor.
Bu durağı kullanan minibüs sürücüleri, belediyenin buradaki uygulamasını yeniden gözde geçirmesini isteyerek, “Belediye buraya durak yapmış önünde taksi durağı da var. Servisler ve yolcu minibüsleri buraya yanaşamıyor. Burada bu nedenden dolayı kazalar da yaşandı. Önlem alınmasını istiyoruz.”dediler.

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 12 Ekim 2017, 15:28
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner462

banner306

banner459