Dursun Tever, Süleyman Kozuva’yı eleştirdi

Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu eski Başkanı Dursun Ali Tever yazılı bir açıklama yaparak ÇTSO Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Kozuva’nın gazetelere verdiği beyanatları eleştirdi.

Dursun Tever, Süleyman Kozuva’yı eleştirdi
banner301
TEVER YAZILI AÇIKLAMA YAPTI

Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu eski Başkanı Dursun Ali Tever yaptığı açıklamada şunları söyledi: “Süleyman Kozuva’nın gazetelere verdiği beyanda, Çerkezköy TSO başkanlık seçimini 10-0 gibi net bir galibiyetle kazandığını, ezici bir üstünlükle bu göreve geldiğini ve ‘bazılarının yarası var, dolayısıyla bu tür karalamaların bu kişiler tarafından yaptırılmış olabileceğini düşünüyorum’diyerek, bir suçlamada bulunmuştur.

“KAMUOYU OLUŞTURMAYA ÇALIŞIYOR”

banner287
O günkü tek rakibi ben olduğuma göre bu tip suçlamayı ve ne yapmaya çalıştığını, oda seçimleri yaklaştığı için kamuoyu oluşturmaya çalıştığını düşünüyorum.
Benim şahsi olarak kimseyle alıp veremediğim yok. Çerkezköy’de 30 senelik iş adamı olarak iyi bir geçmişim var. Hertürlü etkinliklerde ve Sosyal faaliyetlerde görevler almışımdır. Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesi müteşebbiş heyetlerde, yönetimlerde görev aldım. 12 Senelik ÇTSO oda geçmişim ve 4 sene başkanlık görevlerinde bulundum. Hayattaki bütün kavgam, haksızlıklar, adaletsizlikler, yapılan suistimallere karşı durduğum ve savaştığım içindir.

“OY TOPLAMAYA YÖNELİK HAREKETLER”

Geçen Oda seçimlerinde yanınızda duran sizlere yardım eden eski belediye başkanı ve sivil toplum kuruluşları sizi destekleyerek seçimi kazandınız.Bu tip kuruluşlara kimlerin üye oldukları belli. Rahmetli Vali beyi niçin karıştırdıklarını anlayamadım. Rahmetli Vali Beyle ben de o dönemlerde çalışıyordum. Niçin bana böyle bir gruba girmemi teklif etmedi? Benim ailemin ve şirketimin hiçbir şekilde bu hainlerle bir ilişkisi olmadı ve olamaz. Bu konuda soruşturmaya uğrayanlar ve mallarına tedbir kararı konanlar düşünsün. Basın açıklamasında gizli kapalı imalarda bulunarak, yaklaşan seçimlerde prim ve oy toplamaya yönelik hareketler olduğunu düşünüyorum”

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 12 Ekim 2016, 17:41
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner306