banner507

Eğitim Bir-Sen ailesi kahvaltıda buluştu

Eğitim Bir-Sen Çerkezköy Şubesi üyeleri, geleneksel olarak belirli aralıklarla düzenlenen kahvaltı da bir araya geldi. 200’e yakın öğretmenin katıldığı kahvaltıda konuşan Eğitim Bir-Sen Çerkezköy Şube Başkanı Ahmet Üzgün, öğretmenlere davetlerine icabet ettikleri için teşekkür eti.

Eğitim Bir-Sen ailesi kahvaltıda buluştu
banner301

Çerkezköy Bakış - Cumartesi sabahı Çınar Bahçe’de düzenlenen kahvaltı programına AK Parti Tekirdağ Milletvekili Ayşe Doğan, AK Parti Çerkezköy İlçe Başkanı Abdullah Öğe, İmam Hatip Platformu Başkanı Ercan Erdoğan,
Tekirdağ İl Milli Eğitim Müdür Yardımcılığı’na atanan Hüseyin Erdoğan,Çerkezköy İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Gümüş, Eğitim Bir-Sen Çerkezköy Şube Başkanı Ahmet Üzgün ve çok sayıda sendikalı öğretmen katıldı.

TEŞEKKÜR ETTİ

banner287
Programda Eğitim Bir-Sen üyesi öğretmenler ve aileleri ile bir araya gelerek yapılan geleneksel kahvaltının ardından kısa bir konuşma yapan Ahmet Üzgün, tüm Eğitim Bir-Sen ailesine geleneksel olarak yapılan kahvaltıya iştirak ettikleri için teşekkür etti. Kendilerinin her gün büyüyen bir aile olduklarını ve Türkiye’de güçlü bir sivil toplum kuruluşu olduklarını ifade eden Üzgün, Çerkezköy’de de büyümeye devam edeceklerini söyledi.

HAYIRLI OLSUN
Öte yandan eski Çerkezköy İlçe Milli Müdürlüğü görevi yapan daha sonra İstanbul’un Üsküdar ilçesinde Milli Eğitim Müdür yardımcılığı görevini yürüten Hüseyin Erdoğan’ın Tekirdağ İl Milli Eğitim Müdür Yardımcılığı kadrosuna atandığını söyleyen Üzgün, Erdoğan’ın yeni görevinin hayırlı olması temennisinde bulundu.

Çerkezköy Bakış

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306

banner493