Eğitim Bir-Sen üyeleri kahvaltıda buluştu

Eğitimciler Birliği Sendikası (Eğitim Bir-Sen) Çerkezköy İlçe Yönetimi’nce geleneksel hale gelen kahvaltı buluşmasının 3’üncüsü dün Yemek Dünyası’nda gerçekleşti. Eğitim Bir-Sen İl Yönetiminin de yer aldığı program hakkında bilgilendirmede bulunan sendikanın Çerkezköy Temsilcisi Ahmet Üzgün, “2 yılda 70 olan üye sayımız bu yıl 300’e çıkardık. İnşallah bir daha ki yıl kahvaltımızda bu rakam 500’lere ulaşır. Bizim bu sendika şemsiyesi altında ülkemiz için çok güzel şeyler yapacağımıza inanıyoruz.’’ dedi.

Eğitim Bir-Sen üyeleri kahvaltıda buluştu
banner301
• ESMA KURTULUŞ
ÇERKEZKÖY BAKIŞ - Eğitim Bir-Sen Çerkezköy İlçe Yönetimi ve 300 civarındaki sendika üyesi dün saat 10.00-12.00 arasında Yemek Dünyası’nda düzenlenen ‘Kahvaltı Buluşması’na katıldı.
GENİŞ KATILIM GÖZLENDİ
Eğitim Bir-Sen Tekirdağ İl Başkanı Ferruh Topuz, Eğitim Bir-Sen Çerkezköy Temsilcisi Ahmet Üzgün ve Yönetim Kurulu Üyeleri İsa Çetin, Hüseyin Erdoğan, Halis Can Kara, Vehbi Buzkuş ile Kenan Öztürk’ün de hazır bulunduğu kahvaltıya sendika üyesi ilçe okul müdürleri ve öğretmenleri katılırken, Çerkezköy Belediye Başkan Yardımcısı Dr. Gökhan İnce, AK Parti İl Yönetim Kurulu Üyesi Sait Yazı ve AK Parti Çerkezköy İlçe Başkanı Alaettin Demirbağ da sendika üyelerini yalnız bırakmadı.
“TEMENNİMİZ DEVAM ETTİRMEK’’
Program hakkında bilgilendirmede bulunan Sendika Çerkezköy Temsilcisi Üzgün, 3 yıldan bu yana ‘kahvaltıda buluşalım’ etkinliği adı altında sendika üyeleri olarak bir araya geldiklerini vurgulayarak, “Genelde ekim sonu ve kasım başı düzenlediğimiz bu etkinlik maalesef ki yaşadığımız sel nedeni ile bu yıl biraz ertelemeli olarak yapılıyor. Temennimiz bu programımızı her yıl düzenlemek.’’ Dedi.
“300’E YAKIN ÜYE VAR”
banner287
Üzgün sendikaya Çerkezköy’de 300 civarında eğitimcinin üye olduğuna değinerek, “2 yıl önce üye sayımız 70 civarında idi.  İnşallah bir daha ki yıl kahvaltımızda bu oran 400-500’lere ulaşır. Bizlerin, Eğitim Bir- Sen olarak sendika şemsiyesi altında ülke, vatan, millet ve eğitim camiası için güzel şeyler yapacağına inanıyoruz. Bu inancımızı kaybetmedik. Görülecek ki bu şemsiyenin altından çok güzel çalışmalar çıkacak.’’ Diye konuştu.


Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 25 Kasım 2014, 11:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306