Eğitim Bir Sen’li öğretmenler demokrasi nöbetinde

Cumhuriyet Meydanı’nda düzenlenen demokrasi nöbetine Eğitim Bir Sen üyesi eğitimciler her gece destek veriyor.

Eğitim Bir Sen’li öğretmenler demokrasi nöbetinde
banner301
Çerkezköy Bakış - Eğitim Bir Sen Çerkezköy Başkanı Ahmet Üzgün ile sendikaya bağlı okul müdürleri ve öğretmenler hain darbe teşebbüsünün yaşandığı 15 Temmuz gecesinden itibaren her gece Cumhuriyet Meydanı’nda demokrasi nöbeti tutuyor.

HER GECE DEMOKRASİ NÖBETİ

Eğitim Bir Sen Çerkezköy Başkanı Ahmet Üzgün, hain darbe girişimini kınadıklarını söyleyerek “15 Temmuz gecesi halkımızın birlik ve beraberliğiyle Fetullahçı Terör Örgütü ile cuntacılar kaybetmiştir. Eğitim Bir Sen ailesi olarak millet iradesine karşı yapılan bu hain darbe girişimini lanetliyoruz. Bizler de Eğitim Bir Sen’li eğitimciler olarak 15 Temmuz gecesinden itibaren her gece meydanlardayız.” dedi.

banner287
“NÖBETİMİZ SÜRECEK”

Eğitim Bir Sen’li eğitimciler olarak her gece Cumhuriyet Meydanı’nda hain darbe girişimine karşı bir araya geldiklerini kaydeden Ahmet Üzgün “Darbe girişiminde şehit düşenlere Allah’tan rahmet yaralılara acil şifalar diliyoruz. Milletini, vatanını ve devletini koruma uğrunda bir an bile düşünmeden bedenlerini tankların önüne siper eden bu aziz şehitlerimizin bu millet ve sendika tarafından asla unutulmayacaktır. Eğitim Bir Sen Çerkezköy olarak milletin kaderine ve iradesine yönelmiş her darbe, terör ve kalkışmayı tanımadığımızı, lanetlediğimizi ilan eder ve sürecin her anlamda takipçisi olacağımızı, istiklalimiz, namusumuz, şerefimiz için meydanlarda, Milli irade nöbetinde olacağız” diye konuştu.  

“YENİKAPI MİTİNGİ’NE KATILIYORUZ”

Ahmet Üzgün, 7 Ağustos'ta İstanbul Yenikapı'da düzenlenecek 'Demokrasi ve Şehitler Mitingi' tüm Eğitim Bir Sen Çerkezköy ailesi olarak katılacaklarını söyleyerek, tüm Çerkezköylüleri de mitinge katılmaya davet etti.

Çerkezköy Bakış

YORUM EKLE
YORUMLAR
vatandaş
vatandaş - 2 yıl Önce

eğitimsen'in darbe hakkında bir düşüncesi yokmu acaba?

SIRADAKİ HABER

banner265

banner462

banner306

banner459