Eğitimler pazartesi başlayacak

Çerkezköy Belediyesi tarafından düzenlenen Yaz Spor Okulu’nun 2. Dönemi’nin açılışı dün belediye önünde düzenlenen törenle yapıldı.

Eğitimler pazartesi başlayacak
banner301
Çerkezköy Bakış - Çerkezköy Belediyesi tarafından düzenlenen Yaz Spor Okulu’nun 2. Dönemi’nin açılışı dün yapıldı. Açılış öncesi Yaz Spor Okulu’na katılan tüm öğrencilere kıyafetleri dağıtıldı. Eğitimler pazartesi günü başlayacak.

“ÇOCUKLARIN GELECEĞİNİ ÖNEMSİYORUZ”

Açılış töreninde konuşan Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay, “Bizler her fırsatta her durumda çocuklarımızın geleceğini önemsediğimizi belirtiyor, çocuklarımızın geleceğine, mutluluklarına bir nebze de olsa mutluluk kattığımız için gururlanıyoruz. Bugün bu mutluluğu sizler ile paylaşıyoruz” dedi.

“KATKI SAĞLAMIŞ OLACAĞIZ”

Akay, Yaz Spor Okulu’nun ilk dönemine yaklaşık 750-800 öğrencinin katıldığını, ikinci dönemine ise yaklaşık 500 öğrencinin katıldığını belirterek “Yaz Spor Okulumuz tamamlandığı zaman yaklaşık 1300 öğrencimize, kardeşimize, arkadaşımıza katkı sağlamış olacağız. Bugün buraya katılan tüm arkadaşlarıma, öğrenci kardeşlerime 3 hafta sürecek Yaz Spor Okulu döneminde başarılar diliyorum. Onları buraya kadar getiren ve bizler ile buluşturan çok değerli velilerimize ayrıca teşekkür ediyorum” dedi.
banner287

“MUTLULUK DUYUYORUZ”

Çocukların geleceğine bir nebze de olsa katkı sağlamaktan mutluluk duyduklarını söyleyen Akay “Bir kere daha 2016 yılı Yaz Spor Okullarımıza katılan tüm arkadaşlara başarılar diliyorum. Eğitmen arkadaşlarım onların her anında yanlarında olacaklar, onlara da teşekkürlerimi sunuyorum. Çocuklarınız artık bizlere emanet, onların her türlü
sıkıntı ve talepleri ile ilgileneceğiz” dedi.

PAZARTESİ BAŞLAYACAK

Yaz Spor Okulları Koordinatörü Oğuz Alaca da Çerkezköy Belediyesi Yaz Spor Okulu’nun 2. Döneminin eğitimlerinin 8 Ağustos Pazartesi günü başlayacağını ve 26 Ağustos Cuma günü sona ereceğini belirtti. Yaz Spor Okulu’nun 2. Dönemi’nde İngilizce Kursu Atatürk İlkokulu’nda, Folklor Kursu Çerkezköy Belediyesi Amfi Tiyatrosu’nda, Voleybol, Basketbol, Futbol, Masa Tenisi, Badminton ve Kort Tenisi kursları İstasyon Mahallesi’nde bulunan 29 Ekim Spor Kompleksinde, Yüzme Kursu ise Özel Gülerçin Koleji’nin Kapalı Yüzme Havuzu’nda verilecek. Konuşmaların ardından spor okuluna katılacak çocuklara kıyafetleri dağıtıldı.

Çerkezköy Bakış

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner462

banner306

banner459