Ehlibeyt Dergahı’nı ziyaret etti

Çerkezköy Kaymakamı Metin Kubilay, İlçe Emniyet Müdürü Murat Ogan ve İlçe Müftüsü Yusuf Tuna ile birlikte Çerkezköy Hacı Bektaş Veli Derneği Ehlibeyt Dergahı’nı ziyaret etti.

Ehlibeyt Dergahı’nı ziyaret etti
banner301
Çerkezköy Bakış - Çerkezköy Hacı Bektaş Veli Derneği Ehlibeyt Dergahı’nı ziyaret eden Çerkezköy Kaymakamı Metin Kubilay, “Paralel Devlet Yapılanmasını, FETÖ’yü kınıyorum, lanetliyorum. Yapılan saldırılarda vefat eden Şehitlerimize Allah’tan rahmet, Gazilerimize acil şifalar diliyorum. Çerkezköy, kamu kurumlarıyla, milli iradenin, Sayın Cumhurbaşkanımızın her zaman yanında oldu, bundan sonra da olmaya devam edecek” dedi.

“ÇERKEZKÖY CUMHURBAŞKANIMIZIN YANINDA OLDU”

banner287
Çerkezköy Hacı Bektaş Veli Derneği Başkanı ve Ehlibeyt Dergâhı Dedesi Seyyid Sinan Boztepe tarafından karşılanan Kaymakam Kubilay, dernek çalışmaları hakkında bilgi aldı. Kubilay “Paralel Devlet Yapılanmasını, FETÖ’yü kınıyorum, lanetliyorum. Yapılan saldırılarda vefat eden Şehitlerimize Allah’tan rahmet, Gazilerimize acil şifalar diliyorum. Çerkezköy, kamu kurumlarıyla, milli iradenin, Sayın Cumhurbaşkanımızın her zaman yanında oldu, bundan sonra da olmaya devam edecek” dedi.

DARBE GİRİŞİMİNİ KINADI

Çerkezköy Hacı Bektaş Veli Derneği Başkanı ve Ehlibeyt Dergahı Dedesi Seyyid Sinan Boztepe’nin, Demokrasi Mitinglerinde de kendilerini yalnız bırakmadığını söyleyen Kubilay “Gerek Demokrasi Mitinglerinde olsun gerekse yapmış olduğumuz program ve etkinliklerde olsun yapmış oldukları katkılardan dolayı Sayın Sinan Boztepe’ ye ve tüm dernek üyelerine teşekkür diyorum” dedi. Çerkezköy Hacı Bektaş Veli Derneği Başkanı ve Ehlibeyt Dergahı Dedesi Seyyid Sinan Boztepe de ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Ziyaret dolayısıyla Kubilay’a teşekkür eden Boztepe, 15 Temmuz’da yaşanan hain darbe girişimini kınadı.

Çerkezköy Bakış

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner462

banner306

banner459