Ehliyet sınavı öncesi yoğun güvenlik önlemi

2012 yılının 4’üncü dönem ehliyet sınavının ilk adımı olan yazılı sınav, Çerkezköy’de 1018 sürücü adayının girmesi ile geçtiğimiz hafta sonu tamamlandı. Okullarda görev alan polis ekipleri, adayları titiz bir şekilde aradı.

Ehliyet sınavı öncesi yoğun güvenlik önlemi
• ESMA KURTULUŞ
ÇERKEZKÖY BAKIŞ - Ehliyet sınavının ilk basamağı olan ilk yardım, trafik bilgisi ve motor konularından oluşan  yazılı sınav geçtiğimiz hafta sonu gerçekleşti. Kalem, silgi, kalemtıraş, nüfus cüzdanı ve sınava giriş belgesi dışındaki malzemelerin alınmadığı sınavda, adaylar emniyet güçlerinin yaptığı aramalar sonunda sınava girecekleri salonda hazır bulundu.
ÇERKEZKÖY TRAFİĞİNE 1018 ADAY VAR
banner287
Hacı Fahri Zümbül Anadolu Lisesi, Pakize Narin Anadolu Lisesi, Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası Lisesi, Halit Narin Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi ile 75. Yıl İlkokulu’nda gerçekleşen sınava katılan 1018 Çerkezköylü’den sınavı geçenler, direksiyon sınavına girerek şoförlükteki ustalıklarını sergileyecek. Her 2 sınavda da başarılı olan adaylar, gerekli evraklarını yetkili birime teslim etmelerinin ardından ise, sürücü belgesine kavuşacak.


Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 26 Kasım 2014, 12:10
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306