“Ele ele vererek bu zor günleri aşacağız”

Kızılpınar Anadolu Lisesi Müdürü Erkan Demir, beraberindeki öğretmen ve öğrenciler ile birlikte, İstanbul Beşiktaş'ta Vodafone Arena Stadyumu yakınında Beşiktaş-Bursaspor maçı sonrası polis ekiplerine yapılan bombalı saldırılar dolayısıyla Çerkezköy İlçe Emniyet Müdürü Murat Ogan’a başsağlığı ziyaretinde bulundu.

“Ele ele vererek bu zor günleri aşacağız”
banner301
Çerkezköy Bakış - İstanbul Beşiktaş'ta Vodafone Arena Stadyumu yakınında Beşiktaş-Bursaspor maçı sonrası polis ekiplerine yapılan bombalı saldırılar dolayısıyla Kızılpınar Anadolu Lisesi Müdürü Erkan Demir, beraberindeki öğretmen ve öğrenciler ile İlçe Emniyet Müdürü Murat Ogan’ı ziyaret eti. Ziyarette öğretmen ve öğrenciler Ogan’a bağ sağlığı dileyerek Kur’an-ı Kerim ve Türk Bayrağı hediye etti.

OKUMAYI ÖĞÜTLEDİ

banner287
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren İlçe Emniyet Müdürü Murat Ogan, hain saldırıların herkesin başına gelebileceğini belirterek halk olarak kenetlenerek, el ele vererek bu zor günleri aşacaklarını belirtti. 30 yıllık meslek hayatında her zaman okumanın, bilinçli olmanın gerekliliğini meslektaşlarına anlattığını ifade eden Ogan, öğrencilere okulun yanı sıra sosyal yaşamda da aktif olmalarını öğütledi.

KUR’AN VE BAYRAK HEDİYE ETTİLER

Ziyaret sonunda Kızılpınar Anadolu Lisesi Müdürü Erkan Demir, beraberindeki öğretmen ve öğrenciler İlçe Emniyet Müdürü Ogan’a bağ sağlığı dileyerek, Kur’anı-ı Kerim ve Türk Bayrağı hediye etti.

Çerkezköy Bakış

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner462

banner306

banner459