Emniyet Müdürü’ne ‘TESBİHLİ’ ziyaret

Geçtiğimiz hafta göreve başlayan Çerkezköy İlçe Emniyet Müdürü Murat Kocabıçak’a ‘hoş geldin’ ziyaretinden bulunan MHP İlçe Başkanı Mustafa Ordu, ‘tesbih’ tutkusuyla bilinen Kocabıçak’a ‘tesbih’ hediye etti. Ziyarette, Çerkezköy’deki polis sayısının yetersizliğinden de söz açılırken, Emniyet Müdürü Kocabıçak “Öyle bir sıkıntımız yok, 20 polis memuru gitti ama yerine 30 yeni polis geliyor. Biz var olan ekiplerimizle, ilçedeki huzurun kaçmasına izin vermeyeceğiz.” diye konuştu.

Emniyet Müdürü’ne ‘TESBİHLİ’ ziyaret
banner301
ÇERKEZKÖY BAKIŞ - Geçtiğimiz hafta göreve başlayan Çerkezköy İlçe Emniyet Müdürü Murat Kocabıçak’a, hayırlı olsun ziyaretleri devam ederken, MHP İlçe Başkanı Mustafa Ordu da, İlçe Başkan Yardımcısı Kemal Akın, İlçe Sekreteri Mümin Kolar ve Muhasip Üye Nilay Asbaş ile birlikte Kocabıçak’a ‘hoşgeldin’ ziyaretinde bulundu.
TESBİH HEDİYE ETTİ
Koçabıçak’a yeni görevinde başarılar dileyen MHP İlçe Başkanı Mustafa Ordu, Polis Akademisi yıllarından kalma tesbih tutkusu bulunan Murat Kocabıçak’a, bir adet tesbih hediye etti. Çerkezköy’deki genel asayişe ilişkin süren sohbet sırasında, ilçedeki polis sayısının yeterli olup olmadığı sorusu da gündeme geldi. Bu soruya “Bizim öyle bir mazeret üretme lüksümüz yok. İlçemizden giden polis sayısı 20, ilçemize gelecek polis sayısı 30 dolayında. Biz mevcut arkadaşlarımızla gece-gündüz demeden, ilçedeki huzurun temini için çalışacağız.” Diye konuştu.
İLK İLÇEM: ÇERKEZKÖY
Çerkezköy’e atanmadan önce Bilecik’te görev yaptığını kaydeden Çerkezköy Emniyet Müdürü Murat Kocabıçak “10 yıl boyunca Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele’de görev yaptıktan sonra, Çerkezköy’e atandım. İlk İlçe Emniyet Müdürlüğü görevimi de burada yapmak kısmet oldu. İnşallah hem Çerkezköy, hem de bizim için hayırlı olur.” Diye konuştu. Trakya’nın Çerkezköy dışındaki bütün yerleşim yerlerini daha önce gezdiğini ancak Çerkezköy’e gelmediğini dile getiren Kocabıçak, Çerkezköy’deki ilk izlenimlerini de konuklarıyla paylaştı.  ‘İl’ havası taşıyan bir ilçede görev yapmaktan mutluluk duyduğunu belirten Kocabıçak, ziyaretlerinden ötürü MHP İlçe Yönetimi’ne teşekkür etti. 
banner287
Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 27 Kasım 2014, 13:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner306