En az iki yıl kazı yaptırmayacağız

Çerkezköy Belediye Başkanı Ali Ertem, asfaltlama çalışması yapılan cadde ve sokaklarda en az 2 yıl kazı çalışmalarına izin vermeyeceklerini söyledi. Başkan Ertem, özellikle kamu kurumlarına aylar öncesinde uyarılarda bulunduklarını belirterek “Taviz vermeyeceğiz, en az iki yıl yolların kazılmasına müsaade etmeyeceğiz’’ dedi.

En az iki yıl kazı yaptırmayacağız
banner301
ÇERKEZKÖY BAKIŞ - Çerkezköy Belediye Başkanı Ali Ertem devam eden asfaltlama çalışmalarına değinerek, asfaltlama yapılan cadde ve sokaklarda kazı çalışmalarına izin vermeyeceklerini söyledi.
“EN AZ İKİ YIL YOLLARDA KAZI YOK’’
Namık Kemal Bulvarı’ndan başlatılan 50 bin metrekarelik asfaltlama çalışmasına değinen Ali Ertem, çalışmaların plan ve program çerçevesinde devam ettiğini ifade etti. Asfaltlama yapılan cadde ve sokaklarda hiçbir şekilde kazıya müsaade etmeyeceklerini söyleyen Başkan Ertem “En az iki yıl kazıya müsaade etmeyeceğiz. Bu kadar emek sergiledikten sonra güzel bir görünüme kavuşan cadde ve sokakların bozulmasını istemiyorum’’ dedi.
“AYLAR ÖNCESİNDEN UYARMIŞTIK’’
Fen İşleri Müdürlüğü’nün organizasyonunda her ay gerçekleştirilen Altyapı Koordinasyon Kurulu toplantılarında kamu kurum ve kuruluşlarının bu konuda bilgilendirildiğini söyleyen Ali Ertem “Tredaş, Gazdaş, PTT, Telekom gibi kurumlara aylar öncesinde asfaltlama çalışmalarının tamamlanmasının ardından kazılara müsaade etmeyeceğimizi söylemiştik. Asfalt çalışmaları tamamlandıktan sonra bakım onarım çalışması için asfaltın kazılmasına asla izin vermeyeceğiz. Ayrıca boş parsellerle ilgili çalışma da yaptık. Bu konuda taviz yok. En az iki yıl kazı yok’’  diye konuştu.
banner287
TEĞMEN AKIN AKIN CADDESİ’NE GEÇİLECEK
Namık Kemal Bulvarı’ndaki asfaltlama çalışmasının tamamlanmasının ardından Şehit Teğmen Akın Akın Caddesi’nde çalışmalara başlayacaklarını kaydeden Ertem şunları söyledi: “Şehit Teğmen Akın Akın Caddesi’ndeki çalışmaların tamamlanması sonrasında ise ekipler Öztrak Caddesi’ne geçecek.”


Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 26 Kasım 2014, 15:59
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306

banner493