banner507

Erdoğan il müdür yardımcısı oldu

Çerkezköy İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü görevinde de bulunan ve 2016 yılında İstanbul Üsküdar İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’ne Şube Müdürü olarak görevlendirilen Hüseyin Erdoğan, Tekirdağ İl Milli Eğitim Müdür Yardımcılığı’na atandı.

Erdoğan il müdür yardımcısı oldu
banner301

Çerkezköy Bakış - Atatürk İlkokulu Müdürlüğü görevinin ardından 2014 yılında Çerkezköy İlçe Milli Eğitim Müdürü olan Hüseyin Erdoğan, 4 Kasım 2016 tarihinde Çerkezköy İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’ne Hüseyin Gümüş’ün atanmasının ardından bir süre 75. Yıl Ortaokul Müdürlüğü yaptı. Erdoğan ardından da Üsküdar Ilçe Milli Eğitim Müdürlüğü’ne Şube Müdürü olarak atandı. Yaklaşık 1 yıl İstanbul’da görev yapan Erdoğan, Tekirdağ İl Milli Eğitim Müdür Yardımcılığı görevine getirildi. Çerkezköy’de eğitim camiasının önemli isimlerinden olan ve oldukça sevilen Erdoğan’ın İl Müdür Yardımcısı olması sevinçle karşılandı. Erdoğan’ın önümüzdeki günlerde yeni görevine başlayacağı öğrenildi.

banner287
HÜSEYİN ERDOĞAN KİMDİR
1994 yılında Atatürk Üniversitesi  Erzincan Eğitim Fakültesini tamamlayarak  aynı yıl  Bayburt’ta öğretmen olarak göreve başladı.  Erzincan’da  altı yıl çalıştıktan sora 2002 yılında Çerkezköy Kızılpınar İlköğretim okuluna öğretmen olarak atandı.  Kızılpınınar Atatürk İlköğretim Okulunda Müdür yardımcısı olarak iki yıl  çalıştı. 2004 Yılında Çerkezköy Atatürk İlköğretim Okuluna Müdür Yardımcısı olarak atandı.2006 Yılında (Özel İdare İlköğretim Okulu) Şehit Mustafa Baykuş İlkokulunun kurucu müdürlüğünü yaptı. 2007 Yılında Çerkezköy Atatürk İlköğretim Okuluna Okul  Müdürü olarak  atandı.  2012 -2014  yılları arasında  Çerkezköy İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünde  Şube Müdürü olarak çalıştı. Yaklaşık üç yıl Çerkezköy İlçe Milli Eğim Müdürlüğü yaptıktan sonra kadrosunun bulunduğu 75. Yıl Ortaokulunda altı ay Okul Müdürü olarak çalıştı. Milli Eğitim Bakanlığı görevlendirilmesi ile İstanbul Üsküdar İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü olarak çalışırken Tekirdağ İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı olarak atandı.  Erdoğan, aynı zamanda  İstanbul Sebahattin Zaim Üniversitesinde  Eğitim Yönetimi ve Denetimi  Alanında Yüksek lisans tamamlamıştır.

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 12 Kasım 2017, 19:31
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306

banner493