Erol Buz: Diz çöktüremeyecekler

Sanayi Ticaret ve Esnaf Derneği ( SATİVES) Yönetim Kurulu Başkanı Erol Buz, yaptığı hain terör saldırılarında şehit düşenlere Allah’tan rahmet, yakınlarına ve tüm ülkemize bağsağlığı diledi.

Erol Buz: Diz çöktüremeyecekler
banner301
Çerkezköy Bakış - Sanayi Ticaret ve Esnaf Derneği ( SATİVES) Yönetim Kurulu Başkanı Erol Buz, yaptığı açıklamada hain terör saldırılarını kınadı. Erol Buz “Devletimiz ve aziz milletimiz kim ne yaparsa yapsın teröre boyun eğmeyecek, teslim olmayacaktır. Birlik ve beraberliğimize kasteden şer odakları Türkiye'mize ve aziz milletimize diz çöktüremeyecektir” dedi.

“LANETLİYORUM”

banner287
Erol Buz, yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi: “Devletimizin varlığına, milletimizin birlik ve beraberliğine kasteden alçak terör saldırılarını şiddetle lanetliyorum. Yapılan bu alçak saldırıların arkasında durup, onlara çanak tutan, kandan beslenen kirli elleri milletimizin inanç ve devletine olan bağlılığı kıracaktır. Bu kirli emel sahibi şer odakları, milletimizin dik duruşu ve ferasetiyle tıpkı 15 Temmuz hain darbe girişiminde olduğu gibi, tıpkı daha önce yaşadığımız bütün ihanet ve buna bağlı saldırılar karşısında olduğu gibi amaçlarına ulaşamayacaklardır.

“DİZ ÇÖKTÜREMEYECEKLER”

Devletimiz ve aziz milletimiz kim ne yaparsa yapsın teröre boyun eğmeyecek, teslim olmayacaktır. Birlik ve beraberliğimize kasteden şer odakları Türkiye'mize ve aziz milletimize diz çöktüremeyecektir. Silahsız çarşı iznine çıkan vatan evladı savunmasız kahramanlarımızı, vatandaşlarımızı ve mesai kavramı tanımaksızın kamu düzenini sağlamak için var gücüyle çalışarak halkımızın huzur ve güvenliğini, kanunlar çerçevesinde, insan hak ve özgürlüklerine azami derecede riayet ederek görevini yapan emniyet kuvvetlerimizi ve polis teşkilatımızı hedef alan bu alçak ve insanlık dışı saldırıda Şehit olan askerlerimize, vatandaşlarımıza ve polislerimize Allah'tan rahmet diliyor, yaralananlara acil şifalar diliyorum. Milletimizin başı sağ olsun.”

Çerkezköy Bakış

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner306