Ertem, belediye çalışanlarıyla helalleşti

Bugün hacca gidecek olan Çerkezköy Belediye Başkanı Ali Ertem, hac yolculuğu öncesinde Belediye personeliyle helalleşti. 16 gün Çerkezköy’de olmayacağını söyleyen Başkan Ertem, “Hepinize çok güveniyorum. Çerkezköy’ü ve belediyeyi temsil edin, bizim yokluğumuzu aratmayın. Halkımıza en iyi şekilde hizmet etmeye devam edin’’ dedi.

Ertem, belediye çalışanlarıyla helalleşti
banner301
• EMRAH ÇOĞALAN
ÇERKEZKÖY BAKIŞ - Çerkezköy Belediyesi çalışanlarıyla bir araya gelen Belediye Başkanı Ali Ertem, tüm çalışanlarından helallik alarak, kendisi de maddi manevi hakkını helal ettiğini söyledi.
‘’GERÇEK ANLAMDA HELALLEŞMEK İSTİYORUM’’
Bugün itibariyle hac görevini yerine getirmek üzere Kutsal Topraklara gidecek olan Çerkezköy Belediye Başkanı Ali Ertem, Çerkezköy Belediyesi çalışanlarından helallik istedi. Dün saat 16.30’da Belediye Meclis salonunda çalışanlarıyla bir araya gelen Başkan Ertem, “Helallik istemek için sizlerle bir araya geldim. Bu usuldendir ve dinimizde de böyle olması gerekir.’’ Dedi.
HEPİNİZİ İÇİN DUA EDECEĞİM
16 gün boyunca Çerkezköy’de olmayacağını ifade eden Başkan Ali Ertem, eşiyle birlikte hac görevini yerine getireceğini ifade ederek, “Allah nasip ederse inşallah hac farizamızı yerine getireceğiz. İnşallah Allah hacca gitmeyi hepinize de nasip eder. Orada belediye çalışanlarımız için inşallah hem peygamber efendimizin başında hem de Beytullah’ta dua edeceğiz.” diye konuştu.
banner287
MADDİ MANEVİ HAKKIMI HELAL EDİYORUM
Tüm belediye çalışanlarından helallik isteyen, kendisinin de maddi manevi hakkını helal ettiğini söyleyen Başkan Ertem, “hepinize teşekkür ediyorum. Benim yokluğumda Belediyeyi ve Çerkezköy’ü temsil edecek arkadaşlar vardır. Hepinize çok güveniyorum. Çerkezköy’ü ve belediyeyi temsil edin, bizim yokluğumuzu aratmayın. Halkımıza en iyi şekilde hizmet etmeye devam edin” şeklinde konuştu.
Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 25 Kasım 2014, 13:37
YORUM EKLE
YORUMLAR
satg bds
satg bds - 6 yıl Önce

personeliyle degilde halkıyla helallesmesı lazım

SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306

banner493