Evliliğe ilk adımını attılar

Büşra Sakaoğulları ile Hilmi Dere çifti için Dekor Düğün Salonu’nda nişan töreni düzenlendi.

Evliliğe ilk adımını attılar
banner301
Çerkezköy Bakış - İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü personelinden Yüksel Sakaoğulları’nın kızı Büşra Sakaoğulları ile Müberra-Abdullah Dere çifti’nin oğlu Hilmi Dere, Dekor Düğün Salonu’nda düzenlenen nişanla evliliğe ilk adımını attı. Nişan yüzüklerini takan İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Erdoğan, genç çifte bir ömür boyu mutluluklar diledi.

KATILIM YOĞUN OLDU

Saat 19.00-24 saatleri arasında düzenlenen nişan törenine İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Erdoğan, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Abdullah Nair, İlçe Milli Eğitim personeli, Sakaoğullları ve Dere aileleleri ile çok sayıda davetli katıldı.

NİŞAN YÜZÜKLERİNİ ERDOĞAN TAKTI

banner287
Genç çiftin aileleri Hanife-Yüksel Sakaoğulları çifti ile Müberra-Abdullah Dere çifti misafirlerini tek tek karşılayarak hepsiyle yakından ilgilendiler. Nişan, genç çiftin alkışlar eşliğinde salona gelmesiyle başladı.

ÖMÜR BOYU MUTLULUKLAR DİLEDİ

İlk dansın ardından İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Erdoğan, çiftin nişan yüzüklerini takmak için davet edildi. Hüseyin Erdoğan, hem genç çifte hem de ailelerine hayırlı olmasını dileyerek nişan yüzüklerini taktı.

GÖNÜLLERİNCE EĞLENDİLER

Aile fotoğrafını sonrasında nişan pastası kesildi. Takı töreniyle devam eden nişanda davetliler canlı müzik eşliğinde gönüllerince eğlendiler.

Çerkezköy Bakış

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner462

banner306

banner459