banner507

Eyyüpoğlu Otomotiv yeni yerinde

Çerkezköy’de 3 yıldır otomotiv ve gayrimenkul sektöründe hizmet veren Eyyüpoğlu Otomotiv ve Gayrimenkul yeni yerlerine taşındı.

Eyyüpoğlu Otomotiv yeni yerinde
banner301

Çerkezköy Bakış - G.O.P Mahallesi, Namık Kemal Bulvarı üzerindeki Eyyüpoğlu Otomotiv ve Gayrimenkul’ün açılışına  AK Parti Çerkezköy İlçe Başkanı Abdullah Öğe, Çerkezköy Belediyesi Başkan Yardımcısı Enver Bayram, Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Ali Bozdağ, AK Parti meclis ve teşkilat üyelerinin yanı sıra çok sayıda davetli katıldı. Eyyüpoğlu Otomotiv ve Gayrimenkul sahibi Mücahit Eyüpoğlu ise açılışa katılan davetlilerle yakından ilgilendi.
Açılışta konuşan Abdullah Öğe esnaflığın önemine vurgu yaptı. Öğe, “Bugün, güzel bir günde burada hayırlı bir iş için toplandık. Mücahit kardeşim benim çok eskiden beri dostum. Beraber aynı caddede esnaflık yaptık. Aynı şekilde ağabeyleri Mehmet Ali ağabey, Eyyupoğulları olarak iyi bir aile, Çerkezköy’de sevdiğimiz saydığımız ticaretlerini düzgün yapan, gerçekten Çerkezköylülerin gönlünde taht kurmuş ticaret erbabı bir aile. İşyerlerini yeni yerlerine taşıdılar. Çerkezköy’ümüzde yine çevresine, bizlere faydalı olacak bir ticarethane kurdular. Rabbim bu niyetlerinde bol bereketli kazançlar nasip etsin. Çerkezköy’ümüzde her dönemde bu ticarethanelerin Çerkezköy’e kazandıran bu ağabeylerimize, kardeşlerimize ben teşekkür ediyorum. Her iş yeri yeni istihdam, yeni işlere vesile olan girişimlerdir. Bu cesaretlerinden dolayı tekrar Mücahit kardeşim Mehmet Ali ağabeyimi tebrik ediyorum. Belediye Başkan yardımcısı Enver Bayram, Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Ali Bozdağ burada. Şimdi Çerkezköy’de bu tür yerlerde hem siyasi olarak hem de ticaret erbabı olarak hep bir arada oluyoruz, bunlar güzel işler.”dedi.
Çerkezköy’de 3 bin 500’den fazla esnaf olduğunu belirten Öğe, “Esnaf arkadaşlarımız tezgahlarına ne kadar çok sahip çıkarsa o tezgahlara ne kadar iyi bakarsa o tezgahlarda o arkadaşlarımıza bakar. Esnaflarımız bu tezgahlar sayesinde düğünler yapıyor. Çocuğunu askere gönderiyor, evlendiriyor, tatilini yapıyor ama tezgahlarına bakmazsa o tezgah da ona bakmaz. Şimdi Eyyupoğlları burada yeni bir tezgahla, yeni bir iş yeriyle daha bunu yapıyor. Onlarda Allah rızası için bu tezgâhlarına baktıklarında o tezgah da onlara bakacak. Hayırlı uğurlu olsun.” diye söyledi.

banner287
Konuşmaların ardından işyerinin açılışı yapıldı.
 

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 14 Kasım 2017, 19:15
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306

banner493