Fabrika gibi cafe

Öztrak Caddesi Yapı Kredi Çerkezköy Şubesi yanında faaliyet gösteren Kafega Fırın-Cafe’nin resmi açılışı dün yapılan görkemli bir açılışla yapıldı.

Fabrika gibi cafe
banner301
Çerkezköy Bakış - Birbirinden leziz yiyecek çeşitlerinden içecek çeşitlerine, unlu malülleri çeşitlerinden tatlı çeşitleribe kadar yüzlerce lezzeti bir arada sunan Kafega Fırın-Cafe 40 kişiye istihdam sağlıyor.

Gazi Mustafa Kemal Paşa Mahallesi Öztrak Caddesi No:61 adresinde dün saat 15.00’da yapılan açılışa katılım oldukça yoğun oldu.

MİSAFİRLERİYLE YAKINDAN İLGİLENDİ

Açılışta misafirleri işletme ortakları Mustafa Şimşek, Salih Şimşek, Şükrü Şimşek ile Musa Kahraman Çevik tek tek karşılayarak hepsiyle yakından ilgilendi. Bayrampaşa Mehteran Takımı’da sunumuyla açılışa renk kattı.

KATILIM YOĞUN OLDU

Açılışa Çerkezköy Kaymakamı Metin Kubilay, Ak Parti Çerkezköy İlçe Başkan Yardımcısı Ercan Erdoğan, siyasi parti temsilcileri,  Ak Parti Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi Akın Yılmaz, İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Erdoğan, Çerkezköy Belediyesi Ak Parti Belediye Meclis Üyesi Dilaver Burak, 7 Haziran 2015 tarihinde yapılan seçimlere Ak Parti’den Tekirdağ Milletvekili Adayı olarak giren Ömer Karadeniz, Ak Parti Kapaklı İlçe eski Başkanı Ali Osman Orhan, Ak Parti Kapaklı İlçe Kadın Kolları Başkanı Nezahat Erdoğan, iş adamları, esnaflar, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ile çok sayıda davetli katıldı.  

TEŞEKKÜR ETTİ

Programın açılış konuşmasını işletme ortaklarından Salih Şimşek yaptı. Katılımcıları selamlayarak konuşmasına başlayan Salih Şimşek, Çerkezköy’e yeni bir işletme kazandırmış olmaktan duydukları memnuniyeti dile getirdi. Çerkezköy Kaymakamı Metin Kubilay da açılışta bir konuşma yaptı. Kafega Fırın-Cafe’nin işletme ortaklarına hayırlı olmasını dileyen Kaymakam Kubilay “Hayırlı ve bol kazançlar temenni ediyorum” dedi.

“ÖRNEK BİR İŞLETME OLACAK”

banner287
Çerkezköy’e her geçen gün yeni bir işletme kazandırıldığını söyleyen Kaymakam Kubilay “Yeni işletmeler açılmasından mutluluk duyuyoruz. Çerkezköy’ün girişimci kent olması için yeni işletmelerin açılması gerekiyor. Kafega Fırın-Cafe’nin Çerkezköy’e örnek bir işletme olacağına inanıyorum” diye konuştu.

“BUTÜR YATIRIMLARI ÖNEMSİYORUZ”

Kaymakam Kubilay, Çerkezköy’ün konumu itibariyle gelişime açık olduğunu ifade ederek şunları söyledi: “Çerkezköy’ün ve çevresindeki OSB’ler gelişim için çok büyük bir potansiyel oluşturuyor. Sanayinin avantaja çevrilmesi anlamında sosyal hayata da önem verilmesi gerekiyor. Bu anlamda vatandaşlarımızın aileleriyle birlikte rahat bir şekilde vakit geçirebilecekleri bugün açılışını yaptığımız gibi işletmelerin açılmasını önemsiyoruz. Yeni yatırımcıların da Çerkezköy’de faaliyet göstermesini istiyoruz”İKRAMDA BULUNULDU

Konuşmaların tamamlanması sonrasında dua yapıldı. Yapılan duanın ardından açılış kurdelesi birlikte kesildi. Açılışta davetlilere çeşitli ikramlarda bulunuldu.

YÜZLERCE LEZZET BİR ARADA

Birbirinden leziz yiyecek çeşitlerinden içecek çeşitlerine, unlu malülleri çeşitlerinden tatlı çeşitlerine kadar yüzlerce lezzeti bir arada sunan Kafega Fırın-Cafe 40 kişiye istihdam sağlıyor. Kafega Fırın-Cafe oldukça zengin menüsüyle de dikkat çekiyor. 72 çeşit kahve, 135 çeşit sıcak-soğun içeçek, 65 çeşit yemek, 110 çeşit unlü mamül lezzeti müşterilere sunuluyor. Hafta sonu açık büfe kahvaltı ile hafta sonu akşam yemeğinde keman dinletisi sunulacak.

MERAKLILARINA ÖZEL MENÜ

Öte yandan meraklıları için yöresel lezzetlerin yanısıra testi kebabı, fırında kuzu incik, kuzu tandır, kaburga dolması ile tuzda tavuk seçenekleri de menüde yer alıyor.

Çerkezköy Bakış

YORUM EKLE
YORUMLAR
akfen yayık makınaları
akfen yayık makınaları - 2 yıl Önce

çerkezköyün gururu cafega cafe resteurant...

SIRADAKİ HABER

banner265

banner455

banner306

banner454