Festival tarihi belirlendi

Çerkezköy’de bu yıl ilk defa düzenlenecek olan Yöresel Ürünler Festivali’nin 1-11 Haziran tarihleri arasında yapılması kararlaştırıldı.

Festival tarihi belirlendi
banner301
Çerkezköy Bakış - Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay’ın Çerkezköy’de Yöresel Ürünler Festivali yapılması amacıyla geçtiğimiz 9 Ocak günü ilçedeki hemşeri dernekleri ile yaptıoğı toplantı meyvesini verdi. Toplantıda oluşturulan Hemşeri Dernekleri Festival Komisyonunun ikinci toplantısı Çerkezköy Samsunlular Derneği’nde yapıldı. Birlik ve beraberlik temasına vurgu yapılan festivalin, bu amacı doğrultusunda Ramazan Ayı içerisinde yapılmasında hem fikir olan komisyon üyeleri, etkinlik tarihini 1-11 Haziran 2017 olarak belirledi.

HER DERNEĞE BİR STANT
banner287

Etkinlikte her derneğe yöresel ürünlerini tanıtabileceği bir stant alanı verilmesi kararı alınırken, etkinlik süresince de her derneğin belirlenecek bir tarihte kendi yöresini tanıtması amacıyla slayt gösterimi, yöresel halkoyunları vb. etkinlikleri yapabilme fırsatı verilmesi öngörüldü.
Konu hakkında detaylı bilgi almak ve festivalde yer almak isteyen hemşeri derneklerİnin Festival Komisyon Üyeleri ve Çerkezköy Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü ile irtibata geçmeleri istendi.

Çerkezköy Bakış

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner462

banner306

banner459