Gazetecilere ‘Pasha’ iftarı

AK Parti Çerkezköy Belediye Meclis Üyesi Vehbi Demirtaş, ‘Basın bayramı’ dolayısıyla, kendisine ait Pasha Hotel’de gazetecilere iftar verdi.

Gazetecilere ‘Pasha’ iftarı
banner301
ÇERKEZKÖY BAKIŞ - Basınında sansürün kaldırılmasının yıl dönümü olarak her yıl 24 Temmuz’da kutlanan “Gazeteciler ve Basın Bayramı” nedeniyle Çerkezköy’de görev yapan gazeteciler Pasha Otel’in sahibi ve aynı zamanda AK Parti Çerkezköy Belediye Meclis Üyesi Vehbi Demirtaş’ın verdiği iftar yemeğinde bir araya geldi.
“ZOR VE MEŞAKKATLİ BİR GÖREVİ YERİNE GETİRİYORSUNUZ’’
Önceki gün Otel’in havuz başında düzenlenen iftar programına Çerkezköy’de görev yapan yerel gazetelerin temsilcileri katıldı. İftarın açılmasının Vehbi Demirtaş gazetecilerle sohbet etti. Gazetecilerin zor bir görevi oldukça zor şartlarda yerine getirdiklerini söyleyen Vehbi Demirtaş, tüm gazetecilerin gazeteciler ve basın bayramını kutladı. Gazetecileri anlamlı bir günde ağırlamaktan duyduğu memnuniyeti dile getiren Demirtaş, bundan sonraki meslek yaşamlarında gazetecilere başarılar diledi.
“ÇEŞİTLİ ETKİNLİKLER DÜZENLENEBİLİYOR’’
banner287
Haziran ayında açılışını gerçekleştirdikleri Çerkezköy’ün ilk açık yüzme havuzu hakkında da bilgi veren Demirtaş, “Pasha Otel olarak Çerkezköy’de 4 yıldır hizmet veriyoruz. Çerkezköy’e ilk açık yüzme havuzunu 2.5 aylık bir çalışmanın ardından kazandırdık. Burasını yüzme kurslarının yanı sıra çeşitli sosyal etkinliklerin, toplantıların ve düğünlerin yapılabileceği şekilde dizayn ettik. Tamamı 1200 metrekare olan yüzme havuzu salonunun, 230 metrekaresi havuzdan oluşuyor.” diye konuştu.
DEMİRTAŞ TEŞEKKÜR ETTİ
İftar programının ardından Vehbi Demirtaş, katılımlarından dolayı gazetecilere teşekkür ederek, kendilerini tek tek kapıya kadar uğurladı.

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 26 Kasım 2014, 17:39
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306

banner493