Gazetecileri kahvaltıda ağırladı

Best Grup Yönetim Kurulu Başkanı Tahir Eke, 21 Ekim Gazeteciler Bayramı dolayısıyla Çerkezköy ve Kapaklı’da görev yapan basın mensuplarını kahvaltıda ağırladı.

Gazetecileri kahvaltıda ağırladı
banner301
Çerkezköy Bakış - Best Grup Yönetim Kurulu Başkanı Tahir Eke, 21 Ekim Gazeteciler Bayramı dolayısıyla Çerkezköy ve Kapaklı’da görev yapan basın mensupları ile kahvaltıda bir araya geldi. Toplumu bilgilendirmek için her gün haber peşinde koşan ve önemli bir görevi yerine getiren gazetecileri, 21 Ekim Gazeteciler Bayramı dolayısıyla bir araya getirmek istediklerini belirten Eke, “Bugün muhabir biz olalım, haber siz olun istedik. Hepinizin 21 Ekim Gazeteciler Bayramını kutluyor ve meslek hayatlarınızda başarılar diliyorum” dedi.KAHVALTIDA BİR ARAYA GELDİLER

banner287
Saat 10.00’da Happy House Cafe Restaurant’ta düzenlenen kahvaltıya basın mensuplarının yanı sıra AK Parti Kapaklı Belediye Meclis Üyesi Sevgi Aksoy da katıldı. 26. Dönemde AK Parti’den Tekirdağ Milletvekili Aday Adayı olan Tahir Eke, kahvaltıda konukları ile yakından ilgilendi. Gazetecilerin her türlü olayda hareket halinde olduğunu ve tüm zorluklara rağmen haber peşinde koşturduğunu ifade eden Eke, “Toplumu bilgilendirmek için her gün haber peşinde koşan ve önemli bir görevi yerine getiren gazetecileri, özellikle yerel gazeteci arkadaşlarımızı 21 Ekim Gazeteciler Bayramı dolayısıyla bir araya getirmek istedik” dedi.

“MUHABİR BİZ OLALIM, HABER SİZ OLUN”

“Bugün muhabir biz olalım, haber siz olun istedik” diyen Tahir Eke, konuşmasını şöyle sürdürdü: “Ülkemizde basın çalışanlarına verilen hakların yeterli olmadığını düşünüyorum. Biz de gazetecilere daha çok hak verilmesi için elimizden gelen gayreti göstereceğiz”. Eke, gazetecilerin 21 Ekim Gazeteciler Bayramı’nı da kutladı.

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 22 Ekim 2016, 14:14
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner462

banner306

banner459